reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A u ciebie już 8 tydzień!!!!???? Zazdroszczę ja nawet nie wiem jak mam policzyć który tydzień. I jak mam wizytę 09.05 to na co mogę liczyć!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Wg poprzedniego usg dzis powinno byc 6t6d. Wg dzisiejszych pomiarow 6t4d, ale nie przejmuje sie zmiana bo ciężko mialzeby w ogole cos zobaczyc przez ilosc luteiny dopochwowej. A ty ktory tydzien bedziesz tego 9tego?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DZidzia bedzue kreatywna;)))czekam czekam ,podzuwiam osoby kto Robi reczne roboty ,chcialam probowac Ale Po jednym dniu Dalam spokoj ,cierpliwosci trzeba i spokoju Ja raczej energiczna szybko Sue bulwersuje ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej szybko sie nudzisz [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raczej szybko sie nudzisz [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To nawet nie ze nuda Tylko charakter ze szybko rzucam bo i tak wiem ze do prac tecznych trzeba cierpliwosci [emoji12]werwy do tego a ja hmmm wlasnie Po trzech klebach zamiast ladnego lancuszka no to powiedziam dosc..nie dla mnie ;)Ale lubie malowac sciany i ladnie robie paznokcie (manicure z ozdobami)i tyle mojej kreatywnosci ha ha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziunia jak zaszłaś w ciąże to odrazu poszłaś na zwolnienie ?
Dostalam.zwolnienie po transferze. Do pozytywnych testach wrocilam na chwile do pracy ale spac mi sie ciagle chcialo. Zasypialam przy biurku... ja mieszkam pod wawa i zeby do pracy na 9 dojechac musze o 6 wstac,a to.nie sprzyja wysypianiu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry