reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To indywidualna decyzja. Ja siedziałam w domu, ale ze względu na specyfikację
Witajcie wszystkie dziewczeta! Znowu mala przerwa mi wypadla. Wszystkim zycze dzisiaj duzo szczescia i trzymam za Was mocno kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307] ja wczoraj odebralam koncowy wynik testu pappa i wszystko jest ok. Dla tych, ktore pytaly, na koncowy wynik czekalam rowny tydzien.
Za miesiac z kawalkiem drugie prenatalne i z tego co wiem tez jest mozliwosc refundacji. Sciskam Was wszystkie! [emoji9][emoji9][emoji9][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomości! Trzymajcie się ciepło :)
 
reklama
Kochana to super ze wszystko dobrze [emoji4] to teraz tylko do przodu i pomalu zakupy dla maluszka? Skusilas sie juz na jakis ciuszek? [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie mam jeszcze nic [emoji16] tylko siostra kupuje mini skarpeteczki. Rozgladam sie za czyms unisex, ale do niczego nie jestem przekonana, na razie wyglada na to, ze czekam do 17.05, bo moze wtedy bedzie widac co mi tam w brzuchu fika [emoji7] a Ty o ktorej masz wizyte?? Czekam niecierpliwie [emoji1307][emoji1307][emoji1307] i jak sie czujesz??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam wczoraj punkcję, pobrano mi 20 szt. ale nie wiem ile z tego jest ok. Mam nadzieję, że moje dzieci już zaczęły się pieknie dzielić i że w piątek wezmę jedno ze sobą :D.
Aplikujecie luteinę palcem czy aplikatorem? Jakoś nie mam przekonania do tego aplikatora...nie kaleczy?
 
Miałam wczoraj punkcję, pobrano mi 20 szt. ale nie wiem ile z tego jest ok. Mam nadzieję, że moje dzieci już zaczęły się pieknie dzielić i że w piątek wezmę jedno ze sobą :D.
Aplikujecie luteinę palcem czy aplikatorem? Jakoś nie mam przekonania do tego aplikatora...nie kaleczy?

Trzymam kciukasy za dzieciaki i udany transfer [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Mnie chyba raz czy dwa skaleczyl aplikator, ale jak zaczelam aplikowac palcem, to wyplywala, wiec wrocilam do aplikatora i caly czas stosuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie mam jeszcze nic [emoji16] tylko siostra kupuje mini skarpeteczki. Rozgladam sie za czyms unisex, ale do niczego nie jestem przekonana, na razie wyglada na to, ze czekam do 17.05, bo moze wtedy bedzie widac co mi tam w brzuchu fika [emoji7] a Ty o ktorej masz wizyte?? Czekam niecierpliwie [emoji1307][emoji1307][emoji1307] i jak sie czujesz??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wizyta o 11.40 [emoji4] bardzo dobrze sie czuje bo nic nie czuje[emoji6] kompletnie nic mnie nie boli, nie mam mdłości.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry