reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam jeszcze dwa, ale slabej jakosci-ciekawe czy sie w ogole odmroza :( brak mi sil nawet na myslenie juz :(



Nie, lekarz kazal odstawic leki i czekac na miesiaczke. Wiec ja od dzis juz bez lekow i czekamy na @.
To Twój pierwszy transfer? Kurcze czemu tak jest ze te pierwsze tak rzadko się udają.Kolejny musi być z powodzeniem, ja jeszcze nie mogę się pozbierać po porażce a 8 maja prawdopodobnie kolejny transfer:)
 
reklama
Rodzina od strony dziadka z Konskich pochodzi. Dziadek sie w Niebie kolo Konskich urodzil. Z domu nazywalam sie Kule ta, a to jest typowe nazwisko dla tamtych stron. Glownie z tamtad wywodza sie Kuleciaki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

I mnie kuzynka z konskich;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To Twój pierwszy transfer? Kurcze czemu tak jest ze te pierwsze tak rzadko się udają.Kolejny musi być z powodzeniem, ja jeszcze nie mogę się pozbierać po porażce a 8 maja prawdopodobnie kolejny transfer:)
Ja miałam ostatnio transfer 18 marca to był mój pierwszy transfer i też się nie udało. Płakałam bo musiałam Ale się nie podałam i 18 kwietnia podeszłam do drugiego crio i zabrałam ostatnie moje mrozaczki do bRzuszka.
 
W piątek pierwsza beta a ja sie boję. Dzisiaj od 12 w nocy nie spałam miałam silne bóle brzucha jak na okres i znowu te napady gorąca obudziłam się cała mokra.
Jejku oby tym razem się udało.
FundusZy już brak a kredyt muszę spłacić do końca roku.
 
reklama
Witajcie wszystkie dziewczeta! Znowu mala przerwa mi wypadla. Wszystkim zycze dzisiaj duzo szczescia i trzymam za Was mocno kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307] ja wczoraj odebralam koncowy wynik testu pappa i wszystko jest ok. Dla tych, ktore pytaly, na koncowy wynik czekalam rowny tydzien.
Za miesiac z kawalkiem drugie prenatalne i z tego co wiem tez jest mozliwosc refundacji. Sciskam Was wszystkie! [emoji9][emoji9][emoji9][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry