reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja na 9 30 jade. Ale taki korek na wjazdowce ze chyba sie spoznie.

Jakbys zobaczyla czarownicw to ja. Dlugie czarne wlosy, czarne okulary, martensy, czarny plaszcz, czerwono czarny sweter.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe Magda ciekawy opis[emoji23][emoji6] wszystkim powodzenia dziś [emoji173] ja tak jakoś niezbyt dziś pozytywnie się czuję aż strach a to dopiero drugi dzień po transferze

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Hehe Magda ciekawy opis[emoji23][emoji6] wszystkim powodzenia dziś [emoji173] ja tak jakoś niezbyt dziś pozytywnie się czuję aż strach a to dopiero drugi dzień po transferze

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Ja jestem ze swietokrzyskiego. Sabat jest bliski mojej duszy :) zreszta mam tez ciągoty do wierzen naszych przodkow slowianskich.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O nnnniiiieeeee!!!!!!! [emoji20] [emoji20] [emoji22] [emoji22] tule mocno! Kochana masz mrozaki?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam jeszcze dwa, ale slabej jakosci-ciekawe czy sie w ogole odmroza :( brak mi sil nawet na myslenie juz :(

Żanka, powtórzysz jeszcze?
Bardzo mi przykro, że tak niska beta...

Nie, lekarz kazal odstawic leki i czekac na miesiaczke. Wiec ja od dzis juz bez lekow i czekamy na @.
 
Do góry