reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Adunnia szczerze gratuluje ;-) dobrze czytac tak pozytywne wpisy dziewczyn, które leczą się w tej klinice co ja :-)
Dziewczyny mam pytanie. Musialam się skonsultowac ze specjalistą od chorob zakaznych bo mam wirusowe zapalenie wątroby czyli zoltaczke. Sama zoltaczka nie jest wogole istotna ale dr. wypisała mi w karcie ze co dwa miesiace mam powtarzac badanie toksoplazmozy. Kazda kobieta w ciazy tak musi ?

Ja miałam tylko raz ale było ok i już nie powtarzałam tylko jak co miesiąc morfologia i mocz .
 
Adunnia szczerze gratuluje ;-) dobrze czytac tak pozytywne wpisy dziewczyn, które leczą się w tej klinice co ja :-)
Dziewczyny mam pytanie. Musialam się skonsultowac ze specjalistą od chorob zakaznych bo mam wirusowe zapalenie wątroby czyli zoltaczke. Sama zoltaczka nie jest wogole istotna ale dr. wypisała mi w karcie ze co dwa miesiace mam powtarzac badanie toksoplazmozy. Kazda kobieta w ciazy tak musi ?
Nie mam zoltaczki, ale mam 4 koty, wiec dla spokoju bede robic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bylam po transferze dwa dni na urlopie i dwa dni weekendu. Poza tym caly czas pracuje. Ale praca pracy nierowna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chciałabym zostać w domu, za dużo już poświeciłam. Leczę się od czerwca 2016 w klinice i ani razu nie brałam l4. Jestem na kierowniczym stanowisku i chce sie poprostu zrelaksować i nie myśleć o pracy. Znowu in vitro nie jest tanie, a stres nie sprzyja zachodzeniu w ciąże.
 
Chciałabym zostać w domu, za dużo już poświeciłam. Leczę się od czerwca 2016 w klinice i ani razu nie brałam l4. Jestem na kierowniczym stanowisku i chce sie poprostu zrelaksować i nie myśleć o pracy. Znowu in vitro nie jest tanie, a stres nie sprzyja zachodzeniu w ciąże.
Ja po punkcji odrazu do pracy. Po pierwszym trasferze l4- nieudany, po drugim transferze do pracy chodzilam- transfer udany wiec nie ma reguły.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałabym zostać w domu, za dużo już poświeciłam. Leczę się od czerwca 2016 w klinice i ani razu nie brałam l4. Jestem na kierowniczym stanowisku i chce sie poprostu zrelaksować i nie myśleć o pracy. Znowu in vitro nie jest tanie, a stres nie sprzyja zachodzeniu w ciąże.

Masz takie prawo, jezeli da Ci to spokoj to mysle, ze nie masz sie nad czym zastanawiac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieczyny czy Wy od dnia punkcji jesteście na l4?
Przy krio miałam l4 tylko na ten dzień, później poprosiłam o pracę z domu przez dwa dni plus weekend i wróciłam do pracy. Byłam nastawiona na pracę do 6 miesiąca, ale niestety miałam krwiaka, krwawienia, a później problemy z łożyskiem więc od 9tc jestem na zwolnieniu.

Po punkcji miałam tydzień wolnego - lekarz sam we mnie wmusił, ale dobrze, że tak zrobił, bo przez tydzień dochodziłam do siebie. Później wróciłam do pracy. Świeży transfer się nie udał.
 
Do góry