reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dostałam info że zostały dwa...4blastomery i 2blastomery druga doba od pobrania...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Nigdy nic nie wiadomo he he he :laugh2:
Hahaha, wiesz w pewnym sensie jestem... to był bardzo inteligentny człowiek, po nim mama skończyła matematykę stosowaną, ja też głupia nie jestem.

Ale był łajdak, "zapomniał" babci powiedzieć, że równolegle ma drugą rodzinę :D:D U mnie to nie możliwe, do jednej dzieci nie mogę narodzić, a co dopiero do dwóch :D:D:D
 
Niestety mam odstawic leki, i czekac az sie oczysci . Beta wzrosla do 129 ale to za malo. We wtorek powtorka bety, czy juz spada. :( . Siedze i placze , musze odereagowac
Wyplacz sie bo to pomaga jutro troszke lepiej Ci bedzie i każdego nastepnego dnia. Zycze Ci zeby ten placz byl ostani później tylko usmiech na twarzy.
 
reklama
@gosia321 ja na krótkim protokole słabo wpadłam może dlatego że podobno nie jest zalecany dla kobiet z pcos., a więc na krótkim osiągnęłam wynik 11 komórek 3 dojrzałe z czego 1 dotrwala do 3 doby bardzo slabiutka i transfer sie nie przyjął., na długim protokole 27 komórek 6 dojrzałych., 4 przetrwały do blastocysty., 1 w brzuchu , 1 nie została że mną, 2 na zimowisku .Także u mnie zdecydowanie długi protokół.
Na dlugi reagowalam bardzo dobrze jajniki dobrze sie stymulowaly ale niestety przy obu procedurach z transferowanych zarodkow zaden ze mna nie zostal i na zimowisku tez nic nie ma. Na szczescie nie mam pcos. Lekarz chce zawalczyc o lepsza jakosc komorek bo mimo ze glowny problem to ruch plemnikow i morfologia 4-6% to mowil ze to tylko 20% winy 80 to komorka ktora nawet w naturalnym staraniu sie zdarza sie do dupy. Oczywiscie po tym tekscie puscilam mu zlowrogie spojrzenie i powiedzialam ze solidarnosc jader przez niego przemawia :) :p
 
Do góry