reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety mam odstawic leki, i czekac az sie oczysci . Beta wzrosla do 129 ale to za malo. We wtorek powtorka bety, czy juz spada. :( . Siedze i placze , musze odereagowac
Przykro mi, nic tak je boli jak utrata nadziei. Ale to przeminie, otrzepiesz kolana i będziesz walczyć dalej. Dużo, dużo siły kochana Ci życzę i wsparcia u najbliższych - bo u nas masz zawsze [emoji11]

[emoji127] 28.10.2017
 
Adunnia szczerze gratuluje ;-) dobrze czytac tak pozytywne wpisy dziewczyn, które leczą się w tej klinice co ja :-)
Dziewczyny mam pytanie. Musialam się skonsultowac ze specjalistą od chorob zakaznych bo mam wirusowe zapalenie wątroby czyli zoltaczke. Sama zoltaczka nie jest wogole istotna ale dr. wypisała mi w karcie ze co dwa miesiace mam powtarzac badanie toksoplazmozy. Kazda kobieta w ciazy tak musi ?
 
reklama
Do góry