reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja po punkcji odrazu do pracy. Po pierwszym trasferze l4- nieudany, po drugim transferze do pracy chodzilam- transfer udany wiec nie ma reguły.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No widzicie czyli wniosek jest jeden troche loteria. Dla własnego spokoju by nic sobie nie zarzucić jak na pierwszy raz skorzystam z l4. Ależ ta nasza droga wyboista.
 
reklama
Dziś 6t1d (od lekarza jak liczył po ivf i z usg), więc termin na 13 grudnia.
Trochę smutna data dla moje męża, bo tego dnia zmarła mu mama i to by była 10 rocznica, o ile się nie mylę.
A może to właśnie Ona wybrała Wam ten termin? Ja wierzę w takie rzeczy. Już tam wyżej lepiej wiedzą co robią niż my tu na Ziemi malutccy...[emoji8]
 
Potwierdzam. Ostatnio mój lekarz powiedział, ze na 100% urodzę przed terminem i już w 30 tygodniu mam ściągać męża do Polski. Moja siostra urodziła właśnie bliźnięta w 31 tyg i 6 dniu. Tu nie ma reguły.
Oska, ale ty masz dwójkę :) tu wiadomo że wcześniej dzieciaki zobaczysz:)
 
Chciałabym zostać w domu, za dużo już poświeciłam. Leczę się od czerwca 2016 w klinice i ani razu nie brałam l4. Jestem na kierowniczym stanowisku i chce sie poprostu zrelaksować i nie myśleć o pracy. Znowu in vitro nie jest tanie, a stres nie sprzyja zachodzeniu w ciąże.
Kochana, ja mam podobną sytuację, czekam na stymulację i od razu od punkcji biorę l4 bez zastanowienia :-D
 
reklama
Do góry