reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boję się strasznie odstawić leki, mam nadzieję,że będzie Oki właśnie znowu byłam bleeee w WC moje dzieci już chyba mają dość tych skurczy jak wymiotuje cały czas na nospie jadę, czuję się okropnie 24 godziny mam mdłości i jestem ciekawa do którego tygodnia tak będzie

Uwazam ze odważna ta twoja lekarka. U mnie 18 tc a wciąż biorę 2x1 duphaston i w tym tygodniu schodzę z luteiny. Mój lekarz bardzo asekuracyjnie podchodzi do leków i chwała mu za to bo jestem spokojniejsza ze progresteron nie poleci. Szczerze to byłabym się odstawić leki na Twoim etapie, tym bardziej że jesteś po crio.
 
No i jest wynik. Coś pechowy dziś dzień. Niestety i mi się nie udało[emoji22]. Moja ostatnia nadzieja w mrożaczku jednym jedynym[emoji173]. Przytulam się do Was dziewczyny mocno i walka trwa dalej...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi bardzo. Ściskam mocno. Głowa do góry następnym razem damy radę!
Podchodzisz od razu?
 
@adunnnia90 kochana jak ty sie czujesz ?? Trzymam mocno kciuki za jutro, zeby beta byla wysoka [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Narazie jestem spokojna :-) jutro cały dzień pewnie bede chodzić z kąta w kąt bo wyniki bede miala dopiero kolo 19...wiec na jutro zostawilam sobie cały fotel rzeczy do prasowania po powrocie z pracy zeby nie myśleć [emoji5] trzymaj mocno [emoji110] a Ty kiedy betujesz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry