reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny którym się udało i są w pierwszych miesiącach ciazy, czy wy macie jakieś objawy, wymioty? U mnie nic, jedynie jestem zmęczona i dużo śpię ale nic poza tym..
 
reklama
Dziewczyny ja się chyba wykończę...
Od wczoraj mam ochotę pójść z grubszą sprawa do toalety ale co tam pójdę to nic ze mnie nie chce wyjść, już nawet mi hemoroidy wyszły, nie dość że nie mogę się wypróżnić to jeszcze krew mi się leje takie mam podrażnienia masakra... I oblewam się co chwilę potem - źle się czuje strasznie :frown:
Idz jutro do apteki albo znajdz dzis calodobowa i popros o cis na zaparcia dla kobiet w ciazy. Albo kup czopki glicerynowe. Zaparcia nie sa dobre w ciazy lepiej cos wziasc na wspomaganie pracy jelit niz sie meczyc
 
Dziewczyny ja się chyba wykończę...
Od wczoraj mam ochotę pójść z grubszą sprawa do toalety ale co tam pójdę to nic ze mnie nie chce wyjść, już nawet mi hemoroidy wyszły, nie dość że nie mogę się wypróżnić to jeszcze krew mi się leje takie mam podrażnienia masakra... I oblewam się co chwilę potem - źle się czuje strasznie :frown:
Kurcze , a próbowałaś czopek glicerynowy?mi lekarka kazała pic wodę że startym imbirem plasterkiem cytryny i miodem pije taki dzbanek 1,5 l dziennie jest trochę lepiej ale szału nie ma , wogole przez te święta,a u mnie spacer odpada,bo mam nakaz leżenia.
 
Dziewczyny ja się chyba wykończę...
Od wczoraj mam ochotę pójść z grubszą sprawa do toalety ale co tam pójdę to nic ze mnie nie chce wyjść, już nawet mi hemoroidy wyszły, nie dość że nie mogę się wypróżnić to jeszcze krew mi się leje takie mam podrażnienia masakra... I oblewam się co chwilę potem - źle się czuje strasznie :frown:
sprobuj siemie lniane.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny którym się udało i są w pierwszych miesiącach ciazy, czy wy macie jakieś objawy, wymioty? U mnie nic, jedynie jestem zmęczona i dużo śpię ale nic poza tym..
I jeszcze śmierdzą mi niektóre rzeczy i delikatnie mnie rozpiera. Poza tym nic.

Martwię się trochę dziewczyny... miałam dziś małą czerwoną plamkę na wkladce i jakoś inaczej się czuję.... ciągnie mnie... Dopchałam się trochę luteiną, położyłam się, ale boję się...
 
reklama
Do góry