reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Coraz trudniej radzę sobię z tymi przykrymi emocjami, jutro wracam do pracy, nie mam ochoty, ale muszę przestać myśleć tylko o niepowodzeniach

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem co czujesz, ale zobaczysz przyjdzie okres i zaczniesz myslec o kolejnym podejsciu o tym ze tym razem sie uda! Ja okres dostalam 2 dni po odstawieniu lekow.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie wszystkie przyszłe mamusie :) Czy któraś z Was podchodziła do in vitro w Invimedzie w Warszawie? Jakie są Wasze opinie? Czy korzystałyście może z diagnostyki preimplantacyjnej?

Cześć, ja się tam leczę, póki co pierwszy transfer się udał.
Dziewczyny mają różne odczucia, ale dla mnie liczy się efekt. Wizyty nie są długie, a mój lekarz nie jest bardzo rozmowny, ale zlecił mi dużo badań, dostałam sporo leków i pierwszy transfer sie udał.
U nas nie było wskazań co do diagnostyki preimlementacyjnej, więc nie robiliśmy jej.
 
Dziewczyny, jak znosiłyście stymulację przed IV? Ja mimo wysokiego AMH (ponad 4) wyprodukowałam przez 6 dni stymulacji tylko 4 pęcherzyki, fakt, że miałam bardzo małe dawki. Lekarz zadecydował o zmianie leku na Puregon i zwiększenie dawki do 150. Fizycznie nic mi nie jest, mam niewielkie wzdęcia brzucha i szczypanie po zastrzyku przez około 30 minut, ale psychicznie wariuję :( Emocjonalny rollercoaster. Boję się, że nie będzie czego pobierać na punkcji, czy możliwe, że jeszcze zdążę wyprodukować więcej jajeczek, czy to już cykl stracony? :(
Spokojnie, ja na pierwszej wizycie miałam ok 8 pęcherzyków (też mam AMH ponad 4 a własciwie niemal 5) a ostatecznie narosło 35+, wiec naprodukowałam za 3. Za dużo tego było i miałam podejrzenie hiperki (co w skrajnej formie może byc bardzo niebezpieczne dla kobiety) więc musiałam odczekać 2 cykle przed transferem.

Spokojnie jeszcze urosną, i nie trzeba ich bardzo dużo, żeby się udało - wystarczy TO JEDNO. A i tak maxymalnie można zapłodnić 6 na raz ( chyba, że masz ponad 35 lat albo okreslone w prawie choroby).
 
Chciałabym w to wierzyć, coraz mniej mam w sobie wiary...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Emilianka, kurde, bo przyjade do ciebie dzisiaj, jak będziesz miała taki humor, nawet serio, żeby tlyko posiedzieć. Jestem dzisiaj u rodziców, więc niedaleko.

Będzie dobrze, bardzo bym chciała, żeby nam wszystkim udało się za pierwszym razem.
 
reklama
Dziewczyny ja się chyba wykończę...
Od wczoraj mam ochotę pójść z grubszą sprawa do toalety ale co tam pójdę to nic ze mnie nie chce wyjść, już nawet mi hemoroidy wyszły, nie dość że nie mogę się wypróżnić to jeszcze krew mi się leje takie mam podrażnienia masakra... I oblewam się co chwilę potem - źle się czuje strasznie :frown:
 
Do góry