reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana- tez czasem mówię sobie ze już dość ze więcej nie dam rady ze to jest bez sensu
A potem przypominam sobie o moich dwóch Eskimosach i wiem ze muszę spróbować ze muszę zawalczyć o to największe marzenie bo bez niego moje życie nie będzie miało sensu
Daj sobie czas a potem do boju :* musi nam się w końcu udać :)
Kiedy podchodzisz do transferu?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej,ja też mam tylozgiecie macicy o czym lekarz wiedział doskonale bo wyszło już na pierwszym badaniu usg. Jestem zaskoczona,że tak to u Ciebie przebiegło,bo przecież tylozgiecie macicy to nie jakieś nieznane przypadki. Wiele kobiet tak ma. Według mnie tak jak piszesz, spatolil robotę :(
U mnie 2 transfery, 2 udany (29 tc). Oba bezbolesne, bez najmniejszych problemów.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Pociesza mnie fakt, że Ci się powiodło za drugim razem, choć mam takie mieszane uczucia, że kolejny transfer nie wzbudza we mnie żadnych emocji... Modlę się tylko żeby lekarz potraktował tą sprawę bardziej poważnie...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh od czego to wszystko zależy. Powoli fiksuję. Boję się ile się uda uzyskać bo nasienie jest kiepskie stąd w ogóle podchodzimy... ja nie mam siły myśleć że się nie uda. Jak to przezylas? Ehh od czego to zależy że sie nie udaje transfer nie ogarniam tego

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

U nas tez duzy problem z nasieniem, tez sie balam ze sie nic nie zaplodni, a jednak powstaly nam trzy zarodeczki :) wiec glowa do gory :)
 
Witajcie wszystkie przyszłe mamusie :) Czy któraś z Was podchodziła do in vitro w Invimedzie w Warszawie? Jakie są Wasze opinie? Czy korzystałyście może z diagnostyki preimplantacyjnej?
 
reklama
Dziewczyny, jak znosiłyście stymulację przed IV? Ja mimo wysokiego AMH (ponad 4) wyprodukowałam przez 6 dni stymulacji tylko 4 pęcherzyki, fakt, że miałam bardzo małe dawki. Lekarz zadecydował o zmianie leku na Puregon i zwiększenie dawki do 150. Fizycznie nic mi nie jest, mam niewielkie wzdęcia brzucha i szczypanie po zastrzyku przez około 30 minut, ale psychicznie wariuję :( Emocjonalny rollercoaster. Boję się, że nie będzie czego pobierać na punkcji, czy możliwe, że jeszcze zdążę wyprodukować więcej jajeczek, czy to już cykl stracony? :(
 
Do góry