reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To miało byc- dla wszystkich przyszlych MAM którym nie za dobrze dziś. Wesołych świąt
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Klondike gratulacje, jak sikaniec pokazuje dwie kreski to beta na pewno ładna wyjdzie :-) Miałaś jakieś objawy ? Coś ci podpowiadało że tak može wyjść?
Ja jestem 4dpt i zaczynam schizować że nic się nie dzieje, nic nie czuje. Wiem że to jeszcze za wcześnie nawet na cokolwiek.Chciałabym żeby moje kropki dały mi znak że są i że się dobrze mają ale wiem że to nierealne .
 
Klondike gratulacje, jak sikaniec pokazuje dwie kreski to beta na pewno ładna wyjdzie :-) Miałaś jakieś objawy ? Coś ci podpowiadało że tak može wyjść?
Ja jestem 4dpt i zaczynam schizować że nic się nie dzieje, nic nie czuje. Wiem że to jeszcze za wcześnie nawet na cokolwiek.Chciałabym żeby moje kropki dały mi znak że są i że się dobrze mają ale wiem że to nierealne .
Dzięki:) Tak naprawde to nie spodziewałam się, nie mam objawów, trochę mnie to martwi, ale może nie każda kobieta ma wyraźne objawy, ja może nie schizowałam ale stres mnie dopadł i się poryczałam w nocy, wtedy zdecydowałam że zrobie test nad ranem
 
Już Ci mogę gratulować :-) mi test wyszedł w 7 dpt, więc u Ciebie beta to formalność
Dzięki.Wcześniej wydawało mi się trochę za wcześnie na test, dlatego przeczekałam troche, w szczególności że miałam transfer 3 dniowych zarodków, oby ten test był wiarygodny, objawów póki co nie mam
 
Dzięki.Wcześniej wydawało mi się trochę za wcześnie na test, dlatego przeczekałam troche, w szczególności że miałam transfer 3 dniowych zarodków, oby ten test był wiarygodny, objawów póki co nie mam
Też miałam 3 dniowe ale masz rację lepiej poczekać niż później się stresować
 
Dzięki:) Tak naprawde to nie spodziewałam się, nie mam objawów, trochę mnie to martwi, ale może nie każda kobieta ma wyraźne objawy, ja może nie schizowałam ale stres mnie dopadł i się poryczałam w nocy, wtedy zdecydowałam że zrobie test nad ranem
Poczekaj ja też nie miałam a od 4 dni mam mdłości i w ogóle kiepsko się czuje
 
Link do: ARTNewsletter a to dla dziewczyn, którym się transfer nie powiódł, w moim przypadku powinien być transfer próbny, wszystko trwało tak długo i tak boleśnie, a lekarz który mnie prowadzi od początku był w szoku z że mam macicę w tylozgieciu - wniosek, źle przeprowadzone insrminacje, źle przeprowadzony transfer, nie mam możliwości przejścia do innej kliniki, mam uwierzyć z że lekarz teraz się przyłoży skoro miał takie odkrycie, po ostatnim transferze był zmieszany, mówił że będzie ok, a ja wiem że zawalił, transfer powinien być lekki i szybki...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Emilianka, strasznie mi przykro :(. Mimo, że nie ma 100% pewności czy to było przyczyną niepowodzenia to jednak jest to mega przygnębiające - badamy się, stymulujemy, dbamy o siebie a potem ktoś może zepsuć transfer i wszystko na marne...Niezrozumiałe jest dla mnie to, że nikt nie rozpoznał tyłozgięcia. A może i ja mam tylko nikt tego nie widzi. Jakiś szok!
Jak tak jestem głębiej w tym temacie to dla mnie nie do ogarnięcia jest jak można zajść w ciążę naturalnie bo jest tyle czynników, które mogą spowodować niepowodzenie.
Ech. Kochana, życzę Ci z całego serca, żeby następnym razem Wam się udało.
 
Gotowiec:
Ponieważ część z was ma problem z wpisaniem się do kalendarza, wstawiam instrukcje ze zdjęciami.

1 krok: Ściągnij aplikacje Arkusze Google ze sklepu Play na telefonie.
2 krok: Otwórz link do kalendarza

Jeśli kalendarz nie otworzy się w arkuszach otwórz opcje (trzy kwadraciki w prawym górnym rogu)
1491727890-aaaaaa.jpeg


I wybierz "Open with"
1491727918-aaaaaa.jpeg

I od razu stamtąd przekieruje was do aplikacji arkusze google na telefonie.
1491728003-aaaaaa.jpeg


Tam już działa się bardzo prosto i intuicyjnie.
Kalendarz podlinkuje się wam do apce i kolejny raz możecie już przez sama apke wchodzić.

Prosilabym o:
1. Samodzielne uzupełnianie kalendarza o terminy wizyt, bet, usg, porodów
2. Trzymanie chronologiczne dodawanie wizyt

Dajcie mi znać, czy potrzebujecie podobnej instrukcji jak dodawać linie w w kalendarzu.
Piszcie też w razie problemów z użytkowaniem - postaram się pomóc w miarę możliwości.

Magda, na iPhonie to inaczej działa, dlatego niektóre dziewczyny mogą nie potrafić tego zrobić.
Nie ma sklepu Play, tylko App Store. Link otwiera w przeglądarce, i nie ma 3 kwadracików, tylko jest taki niby długopis w tym miejscu, który po kliknięciu pokazuje komunikat zeby edytować w arkuszu Google - ale mimo ze ta aplikacje juz masz, to nie otwiera pliku w arkuszach Google tylko otwiera ponownie App Store..
1492352602-aaaaaa.jpeg


Takze niestety w iphonach to nie działa poprawnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emilianka, strasznie mi przykro :(. Mimo, że nie ma 100% pewności czy to było przyczyną niepowodzenia to jednak jest to mega przygnębiające - badamy się, stymulujemy, dbamy o siebie a potem ktoś może zepsuć transfer i wszystko na marne...Niezrozumiałe jest dla mnie to, że nikt nie rozpoznał tyłozgięcia. A może i ja mam tylko nikt tego nie widzi. Jakiś szok!
Jak tak jestem głębiej w tym temacie to dla mnie nie do ogarnięcia jest jak można zajść w ciążę naturalnie bo jest tyle czynników, które mogą spowodować niepowodzenie.
Ech. Kochana, życzę Ci z całego serca, żeby następnym razem Wam się udało.
Widziałam rozczarowanie w oczach lekarza, próbował nie dać po sobie poznać że poległ, może tym razem się zmobilizuje, ja już tego dopilnuje, prawda jest taka, że o wszystko trzeba walczyć i głośno się domagać, ja czarownica jestem i myślę o moim lekarzu non stop,obym mu się przyśniła...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry