reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki za pocieszenie ale i tak wariuje. Rzecz w tym, że mam bdb rezerwę jajnikową

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Nie martw się- ja tez tak mam - Rezerwa 4,7 i tylko 7 komórek. Do zapłodnienia nadało się tylko 6, zapłodnily się wszystkie ale niestety tylko 3 dotrwały do blastki. Transfer swiezaka się nie udał :( teraz nadzieja ze chociaż jeden z mrozaczkow da mi upragionego dzidziusia
Trzymam kciuki :*
 
reklama
Nie martw się- ja tez tak mam - Rezerwa 4,7 i tylko 7 komórek. Do zapłodnienia nadało się tylko 6, zapłodnily się wszystkie ale niestety tylko 3 dotrwały do blastki. Transfer swiezaka się nie udał :( teraz nadzieja ze chociaż jeden z mrozaczkow da mi upragionego dzidziusia
Trzymam kciuki :*
Ehh od czego to wszystko zależy. Powoli fiksuję. Boję się ile się uda uzyskać bo nasienie jest kiepskie stąd w ogóle podchodzimy... ja nie mam siły myśleć że się nie uda. Jak to przezylas? Ehh od czego to zależy że sie nie udaje transfer nie ogarniam tego

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Nie martw się- ja tez tak mam - Rezerwa 4,7 i tylko 7 komórek. Do zapłodnienia nadało się tylko 6, zapłodnily się wszystkie ale niestety tylko 3 dotrwały do blastki. Transfer swiezaka się nie udał :( teraz nadzieja ze chociaż jeden z mrozaczkow da mi upragionego dzidziusia
Trzymam kciuki :*
Ja mialam 35+ naprodukowane. 17 dojrzalych, 6 zaplodnionych a tylko 2 dotrwaly do blaski. Nie ma reguly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Podchodzę pierwszy raz do in vitro. Na początku miałam stymulację 300 a teraz 375 puregon. Jestem załamana bo mam tylko 6 komórek. Nie wiem czemu tak słabo reaguję... to moja druga stymulacja wcześniej mieliśmy jedną IUI

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
oczywiscie,ze wszystko sie może zdarzyc ,gdy serce pełne wiary.:-) :)
 
Dziewczyna ja już w domu. I przychodzę z pewna poradą. W szpitalu od razu jak tylko dowiedzieli się o moich plamieniach odstawili mi luteine dopochwowa i zamienili na duphaston 3 razy dziennie. Mioże się tym zainteresujcie.
Oska jak to dobrze ,że na Swieta jestes w domu.szpital to nie fajne miejsce w takim czasie.Fajnie,ze wszystko jest w porzadku.oby tak dalej:)
 
Mam nadzieje że czasami zaglądasz tu jeszcze mnie długo nie bylo na forum. Tak mi przykro że się nie udało[emoji22] . Tak bardzo wierzyłam że tobie sie uda i dawało dla mnie odrobine nadziei że może ja też mam szanse przy skrajnie niskim AMH. Ja jestem po wizycie z nowym lekarzem nową klinika. Po rozmowie z lekarzem, embriologiem i z koordynator Postanowiliśmy że spróbujemy jeszcze raz ale z komórkami dawczyni. Ciężki czas dla mnie wiele mysli przychodzi do glowy. Życzę tobie tego cudu bys naturalnie zaszła w ciaze i będę za ten cud trzymac kciuki.
witaj Evulek.dawno Cie nie bylo.fajnie ,ze wrocilas.ja jestem po adopcji komorki wiec jakbys miala jakies pytania to śmialo:)
 
reklama
Do góry