reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witaj Evulek.dawno Cie nie bylo.fajnie ,ze wrocilas.ja jestem po adopcji komorki wiec jakbys miala jakies pytania to śmialo:)
Dziekuje[emoji4] jestem w tej samej klinice co ty mam nadzieje ze sie uda. Czekam az przyjdzie @ to będzie ok 1 maja i zaczynam brac leki i ok 15 maja możliwy transfer o ile moja@ nie splata figla.
 
reklama
Ehh od czego to wszystko zależy. Powoli fiksuję. Boję się ile się uda uzyskać bo nasienie jest kiepskie stąd w ogóle podchodzimy... ja nie mam siły myśleć że się nie uda. Jak to przezylas? Ehh od czego to zależy że sie nie udaje transfer nie ogarniam tego

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Ja 6 , zaplodnilo się 5 , dwie podane w drugiej dobie ( wczesne poronienie) a 2 dotrwaly do blastki. Nie ma reguły.
W pn transfer mrozaka.
Czytam Was ale musiałam się pozbierać. Do transferu podchodzę już bez entuzjazmu. Ostatni został odwołany bo nagle dzień po owulacji , w 16 dniu cyklu dostałam kolejny okres.
Bardzo się cieszę z pozytywnych wieści na forum. Troszkę bliźniąt nam obrodzilo [emoji38]

Ja mialam 35+ naprodukowane. 17 dojrzalych, 6 zaplodnionych a tylko 2 dotrwaly do blaski. Nie ma reguly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
Dziewczyny, napiszcie gdzie się leczycie?
Ja podchodziłam do ivf z pgd i transferu 5 dniowego prawidłowego mrozaczka. Nie udało się.
Liczę się w Invikcie w Warszawie u dr Niedbały-Wykowskiej.
Zostać tam, czy szukać gdzieś indziej?
 
Nie martw się- ja tez tak mam - Rezerwa 4,7 i tylko 7 komórek. Do zapłodnienia nadało się tylko 6, zapłodnily się wszystkie ale niestety tylko 3 dotrwały do blastki. Transfer swiezaka się nie udał :( teraz nadzieja ze chociaż jeden z mrozaczkow da mi upragionego dzidziusia
Trzymam kciuki :*
Zapytam bo wiem, że przez to przechodzilas... Jak dlugo czekałaś na @ po odstawieniu progesteronu? Bierzesz jednego mrozaczka przy kolejnym transferze?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiadomo do końca od czego zależy...u mnie stymulacja zaczęła się od bardzo małej dawki 125 purogen bo przy mojej rezerwie bali się hiperki- a tu się okazało ze mój organizm prawie nie zareagował na taka dawkę i miałam zwiększenie do 150 a potem zmianę leku i dopiero ruszyło cokolwiek.
Jak przeżyłam porażkę? Ciężko :( nadal zdarza mi się poplakac i nie spać pół nocy ale co poradzisz- trzeba to po prostu przeżyć, spróbować pogodzić się z tym na ile się da i próbować znów.
U mnie łzy pojawiają się w momencie, ogromny żal i ból w sercu; ( smutne te święta dla mnie, nic nie jest w stanie mnie pocieszyć, do tego uświadomiłam sobie co jest przyczyną bbn niepowodzenia, przewidywałam to...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 6 , zaplodnilo się 5 , dwie podane w drugiej dobie ( wczesne poronienie) a 2 dotrwaly do blastki. Nie ma reguły.
W pn transfer mrozaka.
Czytam Was ale musiałam się pozbierać. Do transferu podchodzę już bez entuzjazmu. Ostatni został odwołany bo nagle dzień po owulacji , w 16 dniu cyklu dostałam kolejny okres.
Bardzo się cieszę z pozytywnych wieści na forum. Troszkę bliźniąt nam obrodzilo [emoji38]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja

Super, że wróciłaś, dopisać cię do kalendarza, jeśli chciałabys tam być??

Wiesz jak go używać??
 
Dziewczyny, napiszcie gdzie się leczycie?
Ja podchodziłam do ivf z pgd i transferu 5 dniowego prawidłowego mrozaczka. Nie udało się.
Liczę się w Invikcie w Warszawie u dr Niedbały-Wykowskiej.
Zostać tam, czy szukać gdzieś indziej?

Ja się leczę w Invimedzie w Warszawie u doktora Jarosława Kaczyńskiego (hrhrhrhr).
Opinie o klinice są różne, ale mimo, że doktor mało mówi, mnie podpasował. Jeszcze wrażenie sympatycznych robią dr Rokicki (dyrektor) i dr Dworniak, innych tam nie poznałam. Oni są bardziej wygadani.
 
Dzięki za pocieszenie ale i tak wariuje. Rzecz w tym, że mam bdb rezerwę jajnikową


Nie martw się ja tez mam podobnie. Rezerwa 3.9 i tylko 6 komórek(z czego 2przedojrzałe więc tylko 4 nadawały się do zapłodnienia) w tej stymulacji która była lekiem Mensinorm. Wszystkie 4 sie zaplodnily, 2morule podano mi 5dnia a pozostałe dwie nie rozwinely sie i nie można ich było zamrozić.W poprzedniej procedurze ICSI miałam 17komorek(stymulacja gonalem) z czego 14dojrzałych ale do zapłodnienia mogło iść tylko 6(ograniczenia ustawowe), zapłodnily się 4( w drugiej dobie odpadły 2) ale niestety tylko 1 dotrwała do blastki i została zamrożona( miał być criotransfer ale niestety sie nie odbył bo sie nie rozmroziła). Teraz nadzieja ze chociaż jeden z kropków, które mam już w brzuszku da nam upragionego dzidziusia.
 
reklama
U mnie łzy pojawiają się w momencie, ogromny żal i ból w sercu; ( smutne te święta dla mnie, nic nie jest w stanie mnie pocieszyć, do tego uświadomiłam sobie co jest przyczyną bbn niepowodzenia, przewidywałam to...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku, Emilianka, nie jestem bardzo słkonna do takich wyzań, ale tulę cię. Mogłabym posiedzieć z tobą i potrzymac za reke, ni jestem dobra w slowach, ale czasami pobycie z kims wystarcza.
 
Do góry