reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam problem boli mnie ząb boje się że do przez święta rozboli bardziej dzwoniłam do dentysty mogę przyjść dziś na 13:30 myślicie nie zaszkodzi mi wizyta u dentysty? To jest ząb z zaczętym leczeniem kanałowym więc pewnie bez znieczulenia się nie obejdzie co powiecie ryzykuję coś tą wizytą, a z drugiej strony nie mogę za bardzo wziąć nic mocniejszego przeciwbólowego...
Widzę, że ty też masz ciekawy dzień :-/
 
reklama
Niesamowite!!! Gratulacje !!!! [emoji173][emoji173][emoji173]
Jesteś chyba najbardziej niesamowita historia jaka słyszałam :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie ja też pierwszy raz tu słyszałam o takiej historii, wszystko rozumiem ale, żeby dwa się nagle pokazały kochana ja chodzę i przeżywam to mężowi mamie mówię jakie cuda się zdarzają. Życzę wam jak najlepiej bo należy Ci się takie podwójne szczęście bardzo bo tych łzach. I wszystkim nam życzę, żebyśmy zostały szczęśliwymi mamuśkami, i dla dziewczyn które się podały, żeby się podniosły bo tu jest przykład cudu i trzeba wierzyć do końca
 
Dziewczyny, dużo optymizmu wiosennego, luźnego podejścia do sytuacji w której się znajdujemy i spełnienia marzeń.
Btw w tym tygodniu czytałam o nowych grzechach , tak dodano nowe grzechy śmiertelne, wśród nich jest in vitro, nawet same popieranie to grzech. Obłęd...
Mam nadzieję, że wszystkie zdążymy przed zmianami w prawie... Mam nadzieję, że do nich nie dojdzie...
 
Dziekuje Świeta Rito ❤️
To Twoja zasługa
 

Załączniki

  • IMG_6067.JPG
    IMG_6067.JPG
    150,4 KB · Wyświetleń: 102
Dziewczyny, dużo optymizmu wiosennego, luźnego podejścia do sytuacji w której się znajdujemy i spełnienia marzeń.
Btw w tym tygodniu czytałam o nowych grzechach , tak dodano nowe grzechy śmiertelne, wśród nich jest in vitro, nawet same popieranie to grzech. Obłęd...
Mam nadzieję, że wszystkie zdążymy przed zmianami w prawie... Mam nadzieję, że do nich nie dojdzie...
Tak tak, w ogole ciaza to grzech smiertelny bo prowadzi do smierci. Ogolnie kazdego nas to czeka. Na debili na wyje****, a ze wzgledu na przekonania chrzcic nie bede, wiec co czarne sukienki gadaja splywa po mnie jak po kaczce (nie mylic z kaczorem)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry