reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczynki, trochę się zresetowalam...nadal jest mi bardzo źle i boję się niepowodzenia kolejnego transferu; ( póki co czekam na @ ,nic jej nie zapowiada

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Nir martw sie. Bedzie dobrze. @ przyjdzie jak ustabilizuje sie poziom hormonow pewnie. Cierpliwosci.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki. Z rana u nas mało świąteczne wieści.
Test negatywny 11 dpt :(
Nie udało się tym razem. Szkoda.
Jeszcze poczekam do jutra żeby się upewnić i odstawiam leki.
Kolejne podejście może w czerwcu.
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, że wszystkim nam się spełnia marzenia.
Wesołych Świat .

Tak strasznie mi przykro! Nie poddawaj sie, uda sie [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja już po punkcji. Wczoraj bardzo złe zniosłam znieczulenie. Było mi cały dzień bardzo słabo i brzuch dołem tak mnie bolał ze nie mogłam i nadal mam problem ze zrobieniem siku. Ale wieści są dobre z 45 pęcherzyków wyłowili 37 jajeczek z czego 21 dojrzałych. [emoji3] zapłodniliśmy 6 a 15 zamroziliśmy. Teraz czekam do wtorku na info co i jak z moimi zarodkami. Nadal bardzo słabo sie czuje i boli mnie brzuch. Czy Wy tez tak złe zniosłyście znieczulenie i zabieg? Cały czas myśle o zarodkach na niczym nie mogę sie skupić. [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja już po punkcji. Wczoraj bardzo złe zniosłam znieczulenie. Było mi cały dzień bardzo słabo i brzuch dołem tak mnie bolał ze nie mogłam i nadal mam problem ze zrobieniem siku. Ale wieści są dobre z 45 pęcherzyków wyłowili 37 jajeczek z czego 21 dojrzałych. [emoji3] zapłodniliśmy 6 a 15 zamroziliśmy. Teraz czekam do wtorku na info co i jak z moimi zarodkami. Nadal bardzo słabo sie czuje i boli mnie brzuch. Czy Wy tez tak złe zniosłyście znieczulenie i zabieg? Cały czas myśle o zarodkach na niczym nie mogę sie skupić. [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja sie niezle czulam sie po punkcji i po znieczuleniu.

Duzo jajek. Ladnie. Napewno ladnie sie zaplodnia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja już po punkcji. Wczoraj bardzo złe zniosłam znieczulenie. Było mi cały dzień bardzo słabo i brzuch dołem tak mnie bolał ze nie mogłam i nadal mam problem ze zrobieniem siku. Ale wieści są dobre z 45 pęcherzyków wyłowili 37 jajeczek z czego 21 dojrzałych. [emoji3] zapłodniliśmy 6 a 15 zamroziliśmy. Teraz czekam do wtorku na info co i jak z moimi zarodkami. Nadal bardzo słabo sie czuje i boli mnie brzuch. Czy Wy tez tak złe zniosłyście znieczulenie i zabieg? Cały czas myśle o zarodkach na niczym nie mogę sie skupić. [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja po punkcji byłam w pracy, też miałam dużo jajek ból mnie złapał na drugi dzień, ty to wygrałas z tymi jajkami hehe i dlatego tak cię boli pij dużo elektrolitow i białka zapobiega hiperce mnie trzymało tak 3-4 dni później już lepiej było. Gorzej bo miałam wszystko powiększone i miałam straszne mdłości i brałam tabletki które mi doktor przepisała i później już po nich było lepiej
 
Cześć dziewczynki, trochę się zresetowalam...nadal jest mi bardzo źle i boję się niepowodzenia kolejnego transferu; ( póki co czekam na @ ,nic jej nie zapowiada

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Moje 2 cykle po stymulacji były po 45 dni. Pewnie wcale nie było owulacji i stąd tak długie oczekiwanie.
Te wszystkie hormony to jednak jest duży szok dla organizmu!!!
 
Dziewczyna ja już w domu. I przychodzę z pewna poradą. W szpitalu od razu jak tylko dowiedzieli się o moich plamieniach odstawili mi luteine dopochwowa i zamienili na duphaston 3 razy dziennie. Mioże się tym zainteresujcie.
 
Hej dziewczyny. Podchodzę pierwszy raz do in vitro. Na początku miałam stymulację 300 a teraz 375 puregon. Jestem załamana bo mam tylko 6 komórek. Nie wiem czemu tak słabo reaguję... to moja druga stymulacja wcześniej mieliśmy jedną IUI

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Do góry