reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A powiedzcie mi dziewczyny jakie leki macie po tranferze bo ja mam brac duphaston 2x1, lutinus dopochwowo 3x1 i clexane podskórnie.

Ja z tymi lekami zaczynałam jeszcze jakieś 4dni przed transferem, tylko początkowo miałam, estrofem 4x1, lutinus 3x2, fragmin podskórnie1x1, encorton 10mg (sterydy) dopiero po transferze jak miałam niski progesteron dostałam duphaston 3x1 jak zaczęła plamić 10dpt to już mam 3x2.
 
Do dziewczyny przed transferami ostatnio rozmawiałam z taką bardzo sympatyczną położną co pracuje w klinice wiecie co mi powiedziała żeby przed transferem nie golić nóg - ja nie ogoliłam hehh...
 
Cześć Dziewczyny nie idzie Was nadrobic:otrzymam kciuki za dzisiejsze transfery i bety :biggrin2: a u mnie z newsów to byłam wczoraj na usg i widziałam serduszko ❤pikalo jak szalone jestem przeszczesliwa., wczoraj gin założył mi kartę ciąży i zlecił potrzebne badania dziś 7 t 3 dzień. Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Cześć Dziewczyny nie idzie Was nadrobic:otrzymam kciuki za dzisiejsze transfery i bety :biggrin2: a u mnie z newsów to byłam wczoraj na usg i widziałam serduszko [emoji173]pikalo jak szalone jestem przeszczesliwa., wczoraj gin założył mi kartę ciąży i zlecił potrzebne badania dziś 7 t 3 dzień. Pozdrawiam cieplutko
Gratulacje!! Bajecznie!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry