reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja jestem w szpitalu w Świdniku. Po mojej wiadomości lekarz kazał mi natychmiast jechać na izbę izbie przyjęć do tego właśnie szpitala. Miałam ciemnobrazowe, jak to lekarz powiedział brunatne upławy. Już nie mogę się doczekać usg. Oby moje Kropki byly jeszcze ze mną...
Będzie dobrze. Trzymamy wszystkie kciuki. Daj znać kochana.
 
A robiłaś wcześniej Elvka i nic nie było a 10 się pokazało dopiero? Czy czekałam na 10 dzień?
Jakie miałaś zarodki podane i ile możesz się podzielić? Dzięki wielkie.

Sol czekaj cierpliwie a będzie Ci wynagrodzenie...Ja zrobiłam dopiero 11dpt sikany i to tylko dlatego że 10dpt zaczęłam plamić i byłam tak zestresowana że nie myślałam nad tym zrobiłam test i już...Tak to bym nie miała odwagi...
 
Cześć Dziewczyny nie idzie Was nadrobic:otrzymam kciuki za dzisiejsze transfery i bety :biggrin2: a u mnie z newsów to byłam wczoraj na usg i widziałam serduszko ❤pikalo jak szalone jestem przeszczesliwa., wczoraj gin założył mi kartę ciąży i zlecił potrzebne badania dziś 7 t 3 dzień. Pozdrawiam cieplutko
Super, gratulacje .Zdrówka dla Was ❤
 
reklama
Sol czekaj cierpliwie a będzie Ci wynagrodzenie...Ja zrobiłam dopiero 11dpt sikany i to tylko dlatego że 10dpt zaczęłam plamić i byłam tak zestresowana że nie myślałam nad tym zrobiłam test i już...Tak to bym nie miała odwagi...
Haha. Dobrze powiedziane. A ja się tak wkręcam sama nie wiem czemu.
Dzięki za przywołanie do porządku czekam do piątku na sikacza.
 
Do góry