reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja jestem w szpitalu w Świdniku. Po mojej wiadomości lekarz kazał mi natychmiast jechać na izbę izbie przyjęć do tego właśnie szpitala. Miałam ciemnobrazowe, jak to lekarz powiedział brunatne upławy. Już nie mogę się doczekać usg. Oby moje Kropki byly jeszcze ze mną...
Ok. Rozumiem. Kropki są całe i zdrowe napewno[emoji110] [emoji110] [emoji110] czekamy na dobre wiadomości. Odpoczywaj[emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem w szpitalu w Świdniku. Po mojej wiadomości lekarz kazał mi natychmiast jechać na izbę izbie przyjęć do tego właśnie szpitala. Miałam ciemnobrazowe, jak to lekarz powiedział brunatne upławy. Już nie mogę się doczekać usg. Oby moje Kropki byly jeszcze ze mną...
Trzymam kciuki za Was [emoji110]

[emoji127] 28.10.2017
 
Zaliczyłam spacerek, czuję się znacznie lepiej, nie rozkręciła się @ na szczęście, czuję taki ciężar dołem brzucha ale to jie jest jakiś uciążliwy ból, widocznie tak musi być, a moja kruszynka ma się dobrze

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

To normalne, ja przy pierwszej ciąży poczętej naturalnie nie dość ze miałam plamienia przy zagnieżdżeniu (lekarz stwierdził ze to normalne i żadnych leków nie przepisał) to dodatkowo mocny ból podbrzusza - stale jakby klucie. Bedzie dobrze [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry