reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

7dpt, 2wóch 5 dniowych. Cień jakiś jest, ale to cień cienia. Na teście ma intensywność testu jak u Roksii, ale na zdjęciu już tego nie widać, czyli u Roksii był ciemniejszy jak robiła zdjęcie...
M@gda będzie ok. Ale wcześnie zrobiłaś ten test. Teraz bidulko się stresujesz. Poczekaj jeszcze troszkę. A na kiedy masz betę?
 
reklama
Ja tylko pytam z założenia, co się dzieje z tymi zarodkami dalej. Do stymulacji czuję że w tym cyklu nie podejdę. Czuję to w kościach.
Zarodki możesz oddać do adopcji albo chyba trzymac do 20 lat? A najlepiej wszystkie wykorzystać! Na pewno z każdego nie będzie ciąży więc nie martw się na zapas.
 
Cześć dziewczynki;) pogoda bajeczna ,a ja jeszcze w łózku, 1 dzień po transferze, i tak chyba zostanę, tymm bardziej że jestem gościnnie u mamy, nic nie robię, zostawiłam męża z całym balastem obowiązków i naszym zwierzyncem, to była dobra decyzja, w domu napewno bym nie polezala, owczarek nawołuje za mną od wczoraj, tarasy pewnie zakurzone itp a mamusi błogostan;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki;) pogoda bajeczna ,a ja jeszcze w łózku, 1 dzień po transferze, i tak chyba zostanę, tymm bardziej że jestem gościnnie u mamy, nic nie robię, zostawiłam męża z całym balastem obowiązków i naszym zwierzyncem, to była dobra decyzja, w domu napewno bym nie polezala, owczarek nawołuje za mną od wczoraj, tarasy pewnie zakurzone itp a mamusi błogostan;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jeszcze się lenie w łóżeczku ale mam zamiar zaraz wziac prysznic i coś zjesc. Potem spacerek potem to muszę złapać samolot bo już tak strasznie tęsknię za moją malutka. Nie widziałam jej od niedzieli nad ranem.
Również zamierzam się oszczędzać ale zobaczymy jak mi to wyjdzie.
 
Cześć dziewczynki;) pogoda bajeczna ,a ja jeszcze w łózku, 1 dzień po transferze, i tak chyba zostanę, tymm bardziej że jestem gościnnie u mamy, nic nie robię, zostawiłam męża z całym balastem obowiązków i naszym zwierzyncem, to była dobra decyzja, w domu napewno bym nie polezala, owczarek nawołuje za mną od wczoraj, tarasy pewnie zakurzone itp a mamusi błogostan;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Tak sobie odpoczywaj do pozytywnej bety kochana [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry