reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny u mnie po transferze w klinice w ogole sie nie lezy 20-30 min jest transfer następnie pan embriolog idzie sprawdzic ta rureczke pod mikroskop czy napewno rurka jest pusta jak tak to dziekujemy piąteczka i życzymy powodzenia... ;)i tyle a jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja leżałam ok 15 minut i wróciłam do domu, prowadziłam sama, bo po 1: męża w tygodniu nie ma w domu, po 2: nie spodziewałam się transferu w tym dniu :)
 
reklama
Hej mam pytanie do dziewczym ktore leczą się w klinice invicta czy jak miałyście transfermrożonych zarodeczków to decydowałyście się na dodatkową procedurę AH Assisted Embryo hatching bo nie wiem który program mam wybrać może któraś z Was miała podobny dylemat ?
Ja miałam to w pakiecie ale gdyby nie było to na pewno bym doplacila.

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny u mnie po transferze w klinice w ogole sie nie lezy 20-30 min jest transfer następnie pan embriolog idzie sprawdzic ta rureczke pod mikroskop czy napewno rurka jest pusta jak tak to dziekujemy piąteczka i życzymy powodzenia... ;)i tyle a jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja nawet minuty nie leżałam, w invicie nie ma takiej praktyki. Od razu pobieglam siusiu i ciąża jest [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
 
właśnie jest to w pakiecie tylko nie wiem który mam wybrać bo w jednym jest to ale nie ma leków w drugim są leki i wizyty ale nie ma AH Assisted a w następnym jest wszystko tylko kwota jest zaskakująco wysoka :)
Sprawdź ile kosztują poszczególne procedury, czasami najbardziej opłaca się wziąć najtańszy i osobno dobrać a czasami jest odwrotnie. Mi bardzo pomogły asystentki pacjenta w invicie, luczylysmy ba wszelkie możliwe sposoby

[emoji127] 28.10.2017
 
Jak to nie spodziewałaS się transferu?
25 marca miałam punkcje, pobrano 6 dojrzałych komórek, w poniedziałek miałam kontrolna wizytę, na niej embriolog powiedział że zapłodniły się tylko 2 i lekarz podjął decyzje o transferze obu komórek. Ze względu na wiek, moje amh i to, że w naturalnym środowisku będzie im lepiej i mam większe szanse na ciążę. Tak, że w efekcie końcowym nie mam mrozaczków, a nie wiem czy podejmę decyzje o następnej stymulacji, bo pozbyliśmy się już wszystkich oszczędności a nie chce brać kredytu...
 
reklama
Sprawdź ile kosztują poszczególne procedury, czasami najbardziej opłaca się wziąć najtańszy i osobno dobrać a czasami jest odwrotnie. Mi bardzo pomogły asystentki pacjenta w invicie, luczylysmy ba wszelkie możliwe sposoby

[emoji127] 28.10.2017
no właśnie jak byłam w sobotę to nie było tej asystentki która się tym zajmuję ale jak pojadę w maju to na pewno sobie z Nią to skonsultuje
 
Do góry