reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo mi przykro... Każdą z nas ciągnie to bardzo po kieszeni... A nie ma w twoim miescie programu leczenia niepłodniści?
Nie ma.
Jeszcze jakbym leki miała refundowane to zastanawiałabym się na kolejna stymulacją. Na razie czekam do piątku zrobię tą bete i będziemy z mężem myśleć. Jak nie wyjdzie to skupimy się na synku, będzie najwyżej jedynakiem ;)
dostajecie w standardzie po transferze jakies leki na podtrzymanie typu luteina, zastrzyki itp?
Luteina 2x300, Prolutex 25mg, Estrofem 2x1, Fraxiparine, Acard, Encorton no i witaminy, kwas foliowy
To mój zestawik, myślę że każda z nas ma podobny.


Emilianka Ty miałaś dziś transfer z tego co kojarzę? Jak się czujesz?
 
Dziewczyny u mnie po transferze w klinice w ogole sie nie lezy 20-30 min jest transfer następnie pan embriolog idzie sprawdzic ta rureczke pod mikroskop czy napewno rurka jest pusta jak tak to dziekujemy piąteczka i życzymy powodzenia... ;)i tyle a jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie podobnie. Może 3 minutki leżałam potem poprosiłam pielęgniarke żeby zrobiła mi zastrzyk z fraxiparine bo się bałam sama i ubrałam się i już.
 
Dziewczyny jutro lub pojutrze chciałabym już wracać do UK.Czy możecie napisać czy wy po transferze lecialyscie samolotem? Ja zastanawiam się jednak nad autobusem...niewygodnie i długo ale chyba bezpieczniej.Co o tym myślicie?
Ja dziś miałam transfer jutro lecę. Ostatnio też było podobnie.
Dla mnie autobus to by była jakaś meczarnia tyle godzin.
Lekarz nie widział żadnych przeciwskazań do lotu.
 
reklama
Do góry