reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

inga po - to jest tzw wlew z atozibanu też go miałam ale jestem dopiero 4dpt więc czy dał radę to nie wiem ale wiem że Ilona 88 go też miała i się udało...tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość czas wlewu tej kroplówki około 3h, przed transferem ze strzykawki dostajesz niewielką ilość a reszta po transferze, i koszt też nie mały u mnie w klinice mnie to kosztował 800zł. Ale myślę że pieniążki tu w tej chwili nie są najważniejsze, najważniejsze jest żeby osiągnąć zamierzony cel czyli ciąże i zdrowego bobasa:tak:
 
reklama
Dziewczyny brała któraś może Fraxiparine? Jeśli tak to jak często i jak dlugo podaje się ten zastrzyk i czy on daje się w brzuch?
Właśnie go obejrzałam i przeraża mnie trochę. :errr:
 
Dziewczyny brała któraś może Fraxiparine? Jeśli tak to jak często i jak dlugo podaje się ten zastrzyk i czy on daje się w brzuch?
Właśnie go obejrzałam i przeraża mnie trochę. :errr:
Ja biorę od trasfrleru chyba, codziennie w brzuch, ale nie są bolesne. Cały czas mam je robione z jednej strony i jest ok.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sol - ja za każdym razem przed transferem i po transferze wstrzykuję sobie fragmin 5000 j.m to ma takie samo działanie jak Fraxiparine, tylko tam się mogą różnic trochę te jednostki...może być mocniejszy lub słabszy. Kiedyś nie sprawiało mi to większego problemu, ale po tylu próbach mam już tak zmasakrowany brzuch że nie jest to dla mnie zbyt przyjemne...ale czego się nie zrobi dla Ty małych Kruszynek w brzuszku :tak:
 
Tez mam fragmin i troche boli przy wstrzykiwaniu. Do tego te igły nie są jakieś super ostre i trzeba trochę siły użyć żeby się wbić. I moj brzuch też wygląda jak twarz boksera [emoji23] ale warto[emoji7]
 
Jeśli masz umowę o pracę na czas nieokreślony będziesz miała automatycznie przedłużoną umowę do dnia porodu. Z dniem porodu twoja umowa się rozwiązuje.
Jeżeli masz umowę na czas nieokreślony i znajdziesz w tym okresie w ciaze, musisz poinformować o tym fakcie pracodawcę i złożyć zaświadczenie od ginekologa. Wtedy pracodawca jest zobowiązany wycofać wypowiedzenie i przywrócić Cię do pracy na zajmowanym przez Ciebie stanowisku pracy. Tak samo jeśli wypowiedzenie założysz Ty, również powinnaś je wycofać. Jedynym znanym mi odstepstwem od tej reguły jest zwolnienie dyscyplinarne.
Umowa jest normalnie kontynuowana.
Do dnia porodu przedłużona jest umowa,która była zawarta na czas określony. Potem chyba jeszcze przez jakiś czas pobiera się świadczenia z zus.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm, zacytuję mój ulubiony tekst informatyków u mnie w pracy : dziwne, u mnie działa :D i z kompa i z telefonu. Trzeba chwilę poczekać aż się wszytsko załaduje, ale działa.

Podaj mi proszę swoje terminy, wpiszę je. A ty, proszę, spróbuj jeszcze raz albo dwa.

Czy ktoś jeszcze ma problemy?
Mnie tez nie wychodzi :(
 
Dziewczyny brała któraś może Fraxiparine? Jeśli tak to jak często i jak dlugo podaje się ten zastrzyk i czy on daje się w brzuch?
Właśnie go obejrzałam i przeraża mnie trochę. :errr:
Ja biore od dnia poprzedzajacego transfer, niestety igly ma tepe i juz mam posiniaczony i obolaly brzuch, a to dopiero 3 dzien po transferze :(biore codziennie po jednym
 
reklama
Do góry