reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej,

19 marca miałam transfer i zwolnienie od ginekologa na 2tyg, W pracy krzywo patrzą i straszą wypowiedzeniem. Nie wiem co robić w pn muszę wrócić nie mam podstaw do zwolnienia.
Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
 
reklama
Hej,

19 marca miałam transfer i zwolnienie od ginekologa na 2tyg, W pracy krzywo patrzą i straszą wypowiedzeniem. Nie wiem co robić w pn muszę wrócić nie mam podstaw do zwolnienia.
Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Mój mąż w kadrach pracuje i mówi, że nie ma podstaw do zwolnienia Cię za L4. Jeśli masz umowę na czas nieokreslony to nic się nie martw, jeśli masz na określony to mogliby Ci jej co najwyżej nie przedłużyć.
 
Dziewczyny chciałabym zasięgnąć Waszej opinii znajomi jutro proponują nam wycieczkę do Krakowa autem normalnie tam pewnie trochę połazić, zjeść jakiś obiadek i do domku, pewnie nic wyczynowego tak dla zabicia czasu, jutro to będzie mój 5dpt jak mysliscie zaszkodzi mi taką podróż? Ode mnie z domu do Krakowa mam jakieś 130km co powiecie można czy nie bardzo?
Pewnie, że jechac. Potem będziesz miała co dzidziusiowi opowiadać. Ze ledwo był w brzuszku u mamy a już był na wycieczce w Krakowie. :)
Słuchaj swojego organizmu. On Ci na pewno dobrze podpowie.
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie o Tractocile zastanawiam sie czy sprobowac z nim transfer:) podobno podnosi skutecznosc transferów, ktoś stosował ten lek? powoduje zmniejszenie częstotliwości skurczów i napięcia mięśni macic dodam ze nie mialam badań pod tym katem ale dr twierdzi ze przy moich schorzeniach tj miesniaki sklonnosc do polipow bylo by to wskazane ale nie namawia:)
 
A co jeśli zajdę w ciążę na okresie wypowiedzenia?
Ja miałam podobną sytuację tyle że po stymulacji wzielam urlop. 1 kwietnia konczyla mi sie umowa ale podpisalam jeszcze przed urlopem na czas nieokreslony. Teraz jestem w ciazy ale nikomu jeszcze nic nie mowilam czekam do 14 pare dni popracuje.
 
reklama
Hmm, zacytuję mój ulubiony tekst informatyków u mnie w pracy : dziwne, u mnie działa :D i z kompa i z telefonu. Trzeba chwilę poczekać aż się wszytsko załaduje, ale działa.

Podaj mi proszę swoje terminy, wpiszę je. A ty, proszę, spróbuj jeszcze raz albo dwa.

Czy ktoś jeszcze ma problemy?
Olśniło mnie ,dałam radę :tak:
 
Do góry