reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny chciałabym zasięgnąć Waszej opinii znajomi jutro proponują nam wycieczkę do Krakowa autem normalnie tam pewnie trochę połazić, zjeść jakiś obiadek i do domku, pewnie nic wyczynowego tak dla zabicia czasu, jutro to będzie mój 5dpt jak mysliscie zaszkodzi mi taką podróż? Ode mnie z domu do Krakowa mam jakieś 130km co powiecie można czy nie bardzo?
Myślę podobnie jak pkati. Też mam syna do ogarnięcia, w wieku przedszkolnym więc dużo ruchu mamy. A jutro jeszcze 6 urodziny w bawialni, a za tydzień w domu dla rodziny. Dom trzeba delikatnie ogarnąć bo mąż na łikendy przyjeżdża.
Taka wycieczka w sam raz. Oderwiesz się trochę [emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zapełnijmy ten kalendarz!! Niech będzie pełen ważnych dla nas dat:
wizyty, punkcje, transfery, bety i... przede wszystkim daty prodów.

Wpisujcie się, tak żeby nic nikomu nie umknęło :)

link do: Kalendarz
 
Kurcze,chciałam się dopisać ,ale nie wiem jak ,wchodzę na link i nic ...
Hmm, zacytuję mój ulubiony tekst informatyków u mnie w pracy : dziwne, u mnie działa :D i z kompa i z telefonu. Trzeba chwilę poczekać aż się wszytsko załaduje, ale działa.

Podaj mi proszę swoje terminy, wpiszę je. A ty, proszę, spróbuj jeszcze raz albo dwa.

Czy ktoś jeszcze ma problemy?
 
reklama
Do góry