reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny chciałabym zasięgnąć Waszej opinii znajomi jutro proponują nam wycieczkę do Krakowa autem normalnie tam pewnie trochę połazić, zjeść jakiś obiadek i do domku, pewnie nic wyczynowego tak dla zabicia czasu, jutro to będzie mój 5dpt jak mysliscie zaszkodzi mi taką podróż? Ode mnie z domu do Krakowa mam jakieś 130km co powiecie można czy nie bardzo?
 
reklama
Dziewczyny chciałabym zasięgnąć Waszej opinii znajomi jutro proponują nam wycieczkę do Krakowa autem normalnie tam pewnie trochę połazić, zjeść jakiś obiadek i do domku, pewnie nic wyczynowego tak dla zabicia czasu, jutro to będzie mój 5dpt jak mysliscie zaszkodzi mi taką podróż? Ode mnie z domu do Krakowa mam jakieś 130km co powiecie można czy nie bardzo?

Mysle ze nie ma co przesadzać
Ja mam 8 miesięcznego klocka do noszenia i co mam powiedIec ??;)
Ja mysle ze trZeba normalnie funkcjonować ale sie nie przeciążać,a leżenie plackiem moja pani dr powiedziała ze to tez nie wskazane bo wedy jest słabsze krążenie krwi w organizmie duzo wody pic i normalnie zyc;) o!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie i to mnie niepokoi np @Oska305 18dpt 3653, czyli za dwa dni będzie ponad 7tys, Ą ja 20dpt i 3029... ;( ale Osiu, cieszę się z Tobą oczywiście:)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Słońce ale każda ciąża jest inna. I nie wiemy po ile Kropeczek zostało nami, a to też ma wpływ na hcg. Spokojnie, bo stres pogarsza sprawe
 
Justyna3007 lepiej poczekac niz jak by sie miało cos dziac... niech sie tam ładne gniazdko kropeczkom ulozy .. cierpliwości kochana


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny chciałabym zasięgnąć Waszej opinii znajomi jutro proponują nam wycieczkę do Krakowa autem normalnie tam pewnie trochę połazić, zjeść jakiś obiadek i do domku, pewnie nic wyczynowego tak dla zabicia czasu, jutro to będzie mój 5dpt jak mysliscie zaszkodzi mi taką podróż? Ode mnie z domu do Krakowa mam jakieś 130km co powiecie można czy nie bardzo?
Ja bym jechała ja dzisiaj jechałam sama autem pies po mnie skakał później się wkrecalam, że coś mogłam zrobić źle ale mąż mnie sprowadził na ziemię
 
Do góry