reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja gdy zaczęłam plamić po transferze to lekarz powiedział, że o ile nie jest to żywa krew to nie trzeba się bać. Owszem trzeba to skontrolować, ale to może się zdarzać.
 
18 dni po transferze dwóch Kropeczek dwudniowych. Czy taki wynik jest odpowiedni?


Cud, miód i malina [emoji6]

Natalka u mnie bez zmian,czasami cos poleci. Ja mam teraz spokój, jak dziewczyny piszą to moze w maju okres a potem działamy [emoji6]

A tak trochę z innej beczki. Kazałam mężowi zrobić te badania z krwi i tsh wyszło mu 4,7 , myślicie,ze musi iść do endokrynologa? Bo norma jest do 4,5.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też krew? Czy takie brązowe? Byłaś już na usg?
najpierw bylo brazowe.potem na papierze zauwazylam krew.dzis prawie nic tylko mala brazowa plamka i tak w kolko od 2 tygodni.usg mam za tydzien w niedziele w prywatnej klinice bo w Uk do 12 tyg nie ma szans na usg.bardzo sie boje.nie wiem nawet czy jeszcze jestem w ciazy.to najtrudniejszy czas w moim zyciu.:(:(
 
reklama
Do góry