reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny zaczęłam krwawic, i to taka żywa krwią, zadzwonilam do gina, mamy szybko przyjechać do szpitala, pecherzyk jest 1.14 cm, pecherzyk zoltkowy też.. Nie wie skąd to plamienie, zwiększył dawkę lekow, kazał zrobić betę, czekamy teraz na wynik.. Boże tak się bałam że coś jest nie tak :(

Jezu Natka, wiem co przezywasz [emoji17] mam nadzieje,ze to był tylko krwiaczki który sie opróżnił, całuje [emoji8] a tak z ciekawości to dr kazał Ci do Wro do szpitala jechac?gdzie on pracuje?

Natalia93
Ja miałam takie krwawienia uratowała mnie duza dawka proggesteronu okazało sie ze spadł mi do minimum!! I brałam 6x Utrogest i dzieki koleżankom z BB zaaplikowalamn szybko kolejne dawki a w klinice przepisali mi do tego jescze zastrzyk Prolutex i tak brałam to i to do 18tc jakos.
Progesteron to stróż naszej ciazy trzeba go miec na oku a w mojej klinice bylo juz niedopatrZenie bo w labo nie zauważyli pierwszego spadku wtedy

Cały czas sie utwierdzam,ze jednak miałam za mały ten progesteron [emoji17]

Hej dziewczyny
Dzisiaj jest 12dpt i robilam test wyszly 2 kresku z tym ze ta jedna praktycznie nie widoczna...robilam tez w 10dpt i wyszedl negatywny myslicie ze moge sue juz cieszyc

Jeśli na sztucznym cyklu to [emoji1417]

Mam wynik. 20dpt - beta 3029..
Chyba ok co? Ja wiem że są wyższe poziomy, ale chyba jest ok? Wg kalkulatorów przyrost ponad 100% na dwa dni.
Napisze mi ktoś swoje wartości?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet nie wiesz jak sie cieszę [emoji8]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu Natka, wiem co przezywasz [emoji17] mam nadzieje,ze to był tylko krwiaczki który sie opróżnił, całuje [emoji8] a tak z ciekawości to dr kazał Ci do Wro do szpitala jechac?gdzie on pracuje?


Nie do Wro, byłam w swojej miejscowości w szpitalu. Zadzwoniłam do swojego gina u którego byłam we wtorek, kazał przyjechać, ale chyba jest wszystko dobrze, pecherzyk jest, pecherzyk zoltkowy :) do kliniki jadę w piątek. A u Ciebie co tam?
 
1491050969-aaaaaa.jpeg

1491050979-aaaaaa.jpeg

Takie widoczki, grill, 24 stopnie na plusie. Kocham taką pogodę [emoji274]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry