reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na mdłości chyba za wcześnie ale powiem Ci, że sama dzisiaj rano biegam do kuchni musiałam coś szybko zjeść bo było mi źle bleeee ale to może po lekach tak mamy, a nie mogę tak jeść jak wstanę bo biorę euthyrox

I ja biorę euthyrox... i garść innych leków :)

Ze śmiesznych rzeczy - od transferu jadam niemal same buraki :D:D a jak mi się ich chce... masakra.

Jeszcze przed transferem nagotowałam barszczu ukrainskiego i w sumie zjadłam większość sama, dzisiaj ugotowałam barszczu czerwonego na kiełbasce z warzywami mmmmm (kurcze chyba za pozno już na jedzenie).
 
reklama
I ja biorę euthyrox... i garść innych leków :)

Ze śmiesznych rzeczy - od transferu jadam niemal same buraki :D:D a jak mi się ich chce... masakra.

Jeszcze przed transferem nagotowałam barszczu ukrainskiego i w sumie zjadłam większość sama, dzisiaj ugotowałam barszczu czerwonego na kiełbasce z warzywami mmmmm (kurcze chyba za pozno już na jedzenie).
Ja właśnie jem parówki heheh nie jest za późno :p
 
Dziewczyny zaczęłam krwawic, i to taka żywa krwią, zadzwonilam do gina, mamy szybko przyjechać do szpitala, pecherzyk jest 1.14 cm, pecherzyk zoltkowy też.. Nie wie skąd to plamienie, zwiększył dawkę lekow, kazał zrobić betę, czekamy teraz na wynik.. Boże tak się bałam że coś jest nie tak :(
O matko!! Oby to nic złego..
 
To ty tak leżysz cały czas? Podziwiam, u mnie to nawet nie da rady, ale staram się dużo odpoczywać.
A tam w moim wcześniejszym poście miało być świrować a nie świętować...

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie leżę i oglądam filmy ale mam już dość :p wstaje tylko na siusiu i do lodówki hehe, ale od jutra już nie będę tyle leżeć co ma być to będzie
 
reklama
Właśnie leżę i oglądam filmy ale mam już dość :p wstaje tylko na siusiu i do lodówki hehe, ale od jutra już nie będę tyle leżeć co ma być to będzie
Hehe a ja wieczorami oglądam zaległy serial a do południa czytam książkę. No ale nie leżę jednak cały czas. Idz jutro na spacer dobrze ci zrobi [emoji5]
Spokojnym snów!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry