reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Roksii89
Panik

Macie jakies objawy cos was kreci po jajnikach?
Mnie dziś od rana boli lewy cycek i tak jakby tez plecy i bok z lewej strony ale jajniki nie.
Trochę tez czasem tej wody ze mnie wyleci i czasem resztki z lutinusa.
Ogólnie chyba nie mam i nie miałam za bardzo "objawów" świadczących ze się udało Wiec tez się jakos specjalnie nie napalam
 
reklama
M@gda coo 2 tyg na bete ?? Przeciez mozna ocipiec do tego czasu
Anielska cierpliwość niech bedzie z toba ;)
Ja jej nie mam dlatego testuje sobie w domku...
Roksii objawy czy ich brak to i tak niewiadomo co lepsze..
 
Mnie już trochę kręci... ale w sumie nic innego się nie dzieje, ani mdłości, ani bolących piersi...
Na mdłości chyba za wcześnie ale powiem Ci, że sama dzisiaj rano biegam do kuchni musiałam coś szybko zjeść bo było mi źle bleeee ale to może po lekach tak mamy, a nie mogę tak jeść jak wstanę bo biorę euthyrox
 
Ok dziewczyny ja uciekam jutro
Was doczytam...
Jescze wam tylko powiem w mojej pierwszej ciazy krwawienia czysta krwia trwały tez u mnie do 8miesiaca ciazy i nikt nie potrafił powiedziec tez dlaczego ..taki miała swoj urok moja ciaza.na poczatku było to faktycznie spadkiem progesteronu ale pozniej nie wiadomo..
Dobranoc wszystkim )
 
M@gda coo 2 tyg na bete ?? Przeciez mozna ocipiec do tego czasu
Anielska cierpliwość niech bedzie z toba ;)
Ja jej nie mam dlatego testuje sobie w domku...
Roksii objawy czy ich brak to i tak niewiadomo co lepsze..

Jeszcze nie zdecydowałam, czy nie pójdę wcześniej. Ale nie narzekam - dostałam L4 do 11.04 :D:D Żyć nie umierać - tyczy się zarówno mnie jak i moich kropek.
 
Czy któras z Was miała takie krwawienia? A mimo to z ciąża bylo wszystko dobrze. Niby już teraz nie krwawe ale bardzo się boję że to się znowu powtórzy
Ja mialam 2 x w ciazy. Bardzo sie balam i tez nic nie bylo widac na usg. Z dzidzia bylo wszystko ok.
Tylko to bylo troche pozniej ok 4 i 5 miesiaca ciazy. To bylo straszne. Wspolczuje Ci ale dobrze, ze masz lekarza na miejscu i zawsze mozesz sprawdzic. Oszczedzaj sie jak mozesz i staraj sie nie stresowac. Wiem, ze latwiej sie mowi... sciskam mocno.
 
reklama
Do góry