reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@kreatola , koniecznie odezwij się jak synuś będzie z Wami! U Was wszystko idzie w dobrym kierunku więc na pewno będzie Ok, niewiele już zostało. Super jest urodzić na lato [emoji256] [emoji259] [emoji269] [emoji274] :) Nie przestaję trzymać jednak za Was kciuków. [emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie Wracam z WC i zobaczyłam, że z luteina wyleciały mi jasno różowa krew było jej bardzo mało mam nadzieję,że to implantacja
 
Roksii89 - no wychodziło by na to że może to być jak najbardziej implantacja jesteś 5dpt to akurat zarodek powinien się zagniezdzac na pewno to jest dobry znak :tak: Trzymam kciuki żeby wszystko się udało :tak:
 
reklama
Ja jestem 4dpt - zero objawów, nic nie boli, nic nie ciągnie, nic nie gniecie, może też dlatego że no spe jem 3x1 i to relanium 2x1 to więcej przespie i przeleże...Ale o to chodzilo mojej doktorce bo u mnie z emocjami już jest nie najlepiej nie pamiętam wizyty żeby mi łzy nie lecialy - jestem już wykończona psychicznie tym wszystkim.
Staram się myśleć pozytywnie ale wiecie same jak to jest - te głupie huśtawki nastroju.
Aktualnie to że nic mnie nie boli odbieram raczej za dobry znak bo ostatnio już dzień po transferze brzuch mnie bardzo bolał a teraz póki co spokój...:rolleyes2:
 
Do góry