reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam takie pytanko pewnie głupie, myjecie się w normalnych żelach pod prysznic czy jakiś innych, boję się żeby nie zaszkodzić kropeczką... Od dnia transferu tam na dole przemywania się tylko wodą, ale nie wiem jak z resztą mam taki żel z ziaji bez alergenów i sztucznych dodatków zapachowych myślicie nie zaszkodzi? :sorry:
Wg mnie możesz używać tego co do tej pory. A podwozie żelem do higieny intymnej, myślę ze to nawet wskazane [emoji6]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę wiesz co sama nie pamiętam bo malutka ma już prawie 2 latka. Teraz podchodzimy do crio w poniedziałek.
Z tego co kojarzę to nie wierzyłam do końca, że zobaczę 2 kreski na teście- nie robiłam bety. Bolał mnie brzuch pamiętam tak jak na okres, plecy, cycochy miałam jak banki i plamilam troszkę więc żadne to objawy tak na prawdę.
Teraz postaram się podejść do tego z rezerwa, boję się nastawić.
Dbaj o siebie Kochana. Z całego serca życzę żeby udało się za pierwszym razem.
Jesteś Kochana Dziękuje i tez mocno trzymam kciuki ✊✊✊
 
cześć dziewczyny, nie było mnie parę dni a widzę że mam duże zaległości w nadrabianiu wiadomości :) u mnie bardzo dużo się czuje, od poniedzialku mam straszne mdłości i z tego powodu nie mam czasu wejść na komputer bo się bardzo źle czuję, całymi dniami leżę, wymiotuję i tak w kółko, boję się nawet do sklepu wyjść bo nie wiem czy zdaże wrócić do domu bez zygania po drodze :( :) no ale takie uroki ciąży, wczoraj byłam na wizycie u lekarza NFZ i powiem wam ze nie żałuje decyzji !!!!!!! facet miły, kompetentny, nie muszę o nic go pytać bo wszystko mi sam odpowiada wcześniej. Zrobił mi USG, okazało się że będą bliźniaki :) :) dwujajowe, dwukosmówkowe i dwoowodniowe :):) powiedział że jest duża szansa że oba się rozwijać będą dobrze, dzięki temu że są w dwóch woreczkach, na razie jestem w szoku [emoji14] widziałam dwa serduszka, termin porodu mam na 22.11.2017 :) nie załuję decyzji że poszłam do niego, przepisał mi skierowanie na badania - glukozę, toksoplazmę, morfologię i mocz. Bez problemu będę miała darmowe, a od kliniki u lekarza bym musiała za wszystko płacić ...;/ dał mi zaświadczenie o ciąży, bo potrzebuję do urzędu pracy i bez problemu będzie mi zapisywał luteinę też refundowaną, także jeżdżenie po klinikach nie ma sensu. Kolejne USG mam 10.04., jakby coś się działo, ale odpukać będę chodziła tutaj prywatnie w moim mieście, bo i tak bym nie była wstanie dojeżdżać tak daleko do kliniki... :( a teraz poczytam zaległości co u was się dzieje bo nie jestem w temacie :):) trzymajcie się !!!
Super! Dwa serduszka, piękna sprawa [emoji7]

[emoji127] 28.10.2017
 
Test
Data Kto Co
2017-03-30 dusia88 betowanie
2017-03-30 Julita1234 betowanie
2017-03-30 Joko86 kontrola w czasie stymulacji
2017-03-31 Jasani wizyta przed ivf
2017-04-03 Emilianka6966 transfer
2017-04-03 jaskolcia wizyta u gina prowadzącego ciążę
2017-04-04 ambicja1987 USG połówkowe
2017-04-04 karolina1984 betowanie 1
2017-04-05 jaskolcia badanie echa serca płodu
2017-04-05 adunnia90 wizyta kontrolna przed crio
2017-04-07 tulipanka1988 USG serduszkowe 2
2017-04-07 Roksii89 betowanie
2017-04-10 tusiaczzek1988 betowanie
2017-04-11 M@gda Betowanie
2017-04-12 yplocka USG genetyczne
2017-04-18 Kikuli USG genetyczne
2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu

Jeszcze musze to do konca ogarnac... cierpliwosci :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytanie mam do dziewczyn po transferze albo do kogoś cxy też tak.mial
Od godziny leci ze mnie woda przezroczysta bez plamienia co to może być?
 
Do góry