reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej,
wczoraj pytalam o wysokosc bety. Dzisiaj juz po i nie wyglada to dobrze :-(
6dpt 16.34
8dpt 30.05
Transferowane byly blastki.
Cud chyba bylby potrzebny aby z tego powstala zdrowa ciaza...
No coz. Powodzenia dla kazdej z was i spelnienia marzenia o dzieciatku :-)
 
reklama
Hej,
wczoraj pytalam o wysokosc bety. Dzisiaj juz po i nie wyglada to dobrze :-(
6dpt 16.34
8dpt 30.05
Transferowane byly blastki.
Cud chyba bylby potrzebny aby z tego powstala zdrowa ciaza...
No coz. Powodzenia dla kazdej z was i spelnienia marzenia o dzieciatku :-)
Nie stresuj sie. Przyrost wygla na ok. Beta nie musi byc od razu bardzo wysoka, wazne zebu dobrze przyratala.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
wczoraj pytalam o wysokosc bety. Dzisiaj juz po i nie wyglada to dobrze :-(
6dpt 16.34
8dpt 30.05
Transferowane byly blastki.
Cud chyba bylby potrzebny aby z tego powstala zdrowa ciaza...
No coz. Powodzenia dla kazdej z was i spelnienia marzenia o dzieciatku :-)
Za wcześnie żeby cokolwiek wyrokowac. Na razie masz pozytywna betę. Mało prawdopodobne aby zostały dwa zarodki ale jeden? Dlaczego nie? !

[emoji127] 28.10.2017
 
Hej,
wczoraj pytalam o wysokosc bety. Dzisiaj juz po i nie wyglada to dobrze :-(
6dpt 16.34
8dpt 30.05
Transferowane byly blastki.
Cud chyba bylby potrzebny aby z tego powstala zdrowa ciaza...
No coz. Powodzenia dla kazdej z was i spelnienia marzenia o dzieciatku :-)
Przyrost dobry, beta moze nie jakas wysoka, ale to przyrost jest najwazniejszy. Ja mialam 7dpt blastki bete 15, w 9dpt byla 45. Urodzila sie zdrowa dziewczynka. Nie stresuj sie, jest dobrze :)
 
Hej,
wczoraj pytalam o wysokosc bety. Dzisiaj juz po i nie wyglada to dobrze :-(
6dpt 16.34
8dpt 30.05
Transferowane byly blastki.
Cud chyba bylby potrzebny aby z tego powstala zdrowa ciaza...
No coz. Powodzenia dla kazdej z was i spelnienia marzenia o dzieciatku :-)
Beta pozytywna, wydaje się ok
 
reklama
Nie wiem co mam myśleć złapał mnie w nocy tako skurcz i tak co chwile musiałam drugi raz brać Crinone na noc bo wszytko wypadło dzisiaj już brzuch mnie nie boli i nic się nie dzieje

Ja tez miałam mega skurcz z orgazmem w nocy a rano nawet widziałam na papierze moje dwa zarodki [emoji23][emoji15] także tego.... [emoji1307]czekamy!!!

Myślę o tym kalendarzu, docenimy go jak go nie będzie...
Zastanawiam się co zrobić, żeby go może trochę zautomatyzować... Ale ze mnie taki informatyk jak z kozi dupy trąba. Zastanawiałam się nad założeniem nam konta na googlu i tam mogłybyśmy korzystać z chmury (jakiś excel uzupełniany indywidualnie przez każdą z nas i jedna mogłaby go tylko przeklejać na forum) albo z kalendarza, ale nie wiem czy da się go jakoś skompilować do formy tabelki łatwej do przeklejenia.

Czy któraś z as się na tym zna?

Chmura?? Jak tego używać [emoji23][emoji23]

Nie sądzę żeby miał coś przeciwko. Relanium wycisza, nie pozwala nakrecac się negatywnymi myślami. Sama procedura ivf jest dla nas bardzo trudna a czas po transferze szczególnie.

[emoji127] 28.10.2017

A czy można relanium przez cała ciąże? [emoji12]Bo do bety to jesCze jakos sie trzymałam ale pózniej....

Ja 5 dniowe blastki. Tez bije sie z myslami tymbardziej ze to 2 ostatnie mrozaki, ale chyba 2 raz z rzedu nie moze sie nie udac...Uda sie teraz wierze w to bardzo [emoji4] . Tez sie balam 2, dlatego przy 1 transferze zdecydowalismy sie na 1. A teraz po dluzszym przemysleniu na 2 i tak sobie mysle ze fajnie by bylo miec blizniaki [emoji4] ja jestem z blizniakow mam siotre blizniaczke [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez juz sie powoli zastanawiam i chyba wezme jedna blastke i jeszcE jedna mi zostanie w razie w...

Hej,
wczoraj pytalam o wysokosc bety. Dzisiaj juz po i nie wyglada to dobrze :-(
6dpt 16.34
8dpt 30.05
Transferowane byly blastki.
Cud chyba bylby potrzebny aby z tego powstala zdrowa ciaza...
No coz. Powodzenia dla kazdej z was i spelnienia marzenia o dzieciatku :-)

Szału przyrostowego nie ma, ale nie jest to 0 i przyrost jest wiec musisz być cierpliwa [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry