reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A tak w ogóle to zrobiłam test,żeby sprawdzić betę....(nie wierze,ze to pisze) i niestety mocne dwie kreski [emoji58]
Dziewczyny jak było u Was po poronieniu, ile czekaliście na @? Koniczyna kiedyś pisała,ze aż 6 tyg [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pixie nie. Cała ciążę na pewno nie. Jak juz się zarodek zagniezdzi to relanium może być szkodliwy bo to jednak silnie uspokajający lek. Dasz rade

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny, ja dzisiaj mam 5 dpt ale niestety od rana boli mnie brzuch jak przed miesiączką i do tego mam plamienie jasno-brązowe :(
Miała któraś z Was taką sytuację? Już się powoli przyzwyczajam do myśli, że nic z tego, ponieważ zawsze mam takie objawy 3-4 dni przed miesiączką...
 
Ja 5 dniowe blastki. Tez bije sie z myslami tymbardziej ze to 2 ostatnie mrozaki, ale chyba 2 raz z rzedu nie moze sie nie udac...Uda sie teraz wierze w to bardzo [emoji4] . Tez sie balam 2, dlatego przy 1 transferze zdecydowalismy sie na 1. A teraz po dluzszym przemysleniu na 2 i tak sobie mysle ze fajnie by bylo miec blizniaki [emoji4] ja jestem z blizniakow mam siotre blizniaczke [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Też mam taką siostrę :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, ja dzisiaj mam 5 dpt ale niestety od rana boli mnie brzuch jak przed miesiączką i do tego mam plamienie jasno-brązowe :(
Miała któraś z Was taką sytuację? Już się powoli przyzwyczajam do myśli, że nic z tego, ponieważ zawsze mam takie objawy 3-4 dni przed miesiączką...

Same czarnowidzki tu są. Ja co prawda dopiero we wtorek miałam transfer ale dziewczyny pisały, że brzuch może trochę boleć, a brązowe plamienia mogą oznaczać zbyt mała ilość progesteronu - może skontaktuj się z lekarem.
 
Do góry