reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez mam rocznice slubu 14 kwietnia i tez 5 [emoji4]
Bedzie wszystko dobrze. Teraz to juz musi byc tylko pieknie [emoji4]


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
To fajnie się złoŻyło he he. Mam nadzieje ze bedzie ok. Bo wczoraj powiedzieliśmy męża rodzinie to wariuje ze szczęścia nie myślałam że tak zareagują na.ciaze w sumie to będzie 1 dziecko u nich w rodzinie
 
Kurcze niewiem czy zdecydowac sie az na dwa... ja mam 6dniowe blastki zamrozone...
Ja 5 dniowe blastki. Tez bije sie z myslami tymbardziej ze to 2 ostatnie mrozaki, ale chyba 2 raz z rzedu nie moze sie nie udac...Uda sie teraz wierze w to bardzo [emoji4] . Tez sie balam 2, dlatego przy 1 transferze zdecydowalismy sie na 1. A teraz po dluzszym przemysleniu na 2 i tak sobie mysle ze fajnie by bylo miec blizniaki [emoji4] ja jestem z blizniakow mam siotre blizniaczke [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To fajnie się złoŻyło he he. Mam nadzieje ze bedzie ok. Bo wczoraj powiedzieliśmy męża rodzinie to wariuje ze szczęścia nie myślałam że tak zareagują na.ciaze w sumie to będzie 1 dziecko u nich w rodzinie
U mojego meza tez by tak pewnie bylo bo on jedynak. U mnie z rodzenstwa to tylki my nie mamy. Bedzie dobrze [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 5 dniowe blastki. Tez bije sie z myslami tymbardziej ze to 2 ostatnie mrozaki, ale chyba 2 raz z rzedu nie moze sie nie udac...Uda sie teraz wierze w to bardzo [emoji4] . Tez sie balam 2, dlatego przy 1 transferze zdecydowalismy sie na 1. A teraz po dluzszym przemysleniu na 2 i tak sobie mysle ze fajnie by bylo miec blizniaki [emoji4] ja jestem z blizniakow mam siotre blizniaczke [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No fajnie tylko moja lekarka proponowala przy pierwszym podejscii jeden zarodek ze wzgledu na to, ze ciaza mnoga zawsze jest dla nich ryzykiem... ze moge lezec w szpitalu 9 miesiecy, urodzic wczesniaki itp...
 
No fajnie tylko moja lekarka proponowala przy pierwszym podejscii jeden zarodek ze wzgledu na to, ze ciaza mnoga zawsze jest dla nich ryzykiem... ze moge lezec w szpitalu 9 miesiecy, urodzic wczesniaki itp...
Tez to mielismy przedstawione ze ciaza mnoga jest bardziej ryzykowna, czesciej sie konczy przedwczesnymi porodami.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry