reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zastanawiam się czy poprosić lekarza o relanium po transferze,nie wiem czy w gamecie kielce praktykują relanium po transferze...Może odebrać to w niewłaściwy sposób?
 
reklama
dziewczyny pomocy!!!! 5-ty tydzien ciazy a ja dzis przy podcieraniu zauwazylam smuge jasnej krwi.:( wczesniej mialam plamienia co ktorys dzien takie brazowe ,brudne ale nie krew!!!!co ja mam zrobic?mieszkam w Uk i tu do 12 tyg nie ratuja ciazy i nic nie daja na podtrzymanie.czy ktoras z Was tak miala????:-( :(biore duphaston i luteine
A ja jeszcze na plamienia brałam wapno 3×1 400mg
 
Moje drogie! Nadal szukam chętnej, która od kwietnia poprowadzi kalendarz!
*** *** ****


Trzymamy kciuki za wysokie bety i za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasza wiosna. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


30.03 - dusia88 - betowanie
30.03 - Julita1234 - betowanie
30.03 - Joko86 - kontrola w czasie stymulacji

31.03 - Jasani - wizyta przed in vitro

03.04 - Emilianka6966 - transfer
03.04 - jaskolcia - wizyta u gina prowadzącego ciążę
04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
04.04 - karolina1984 - betowanie 1
05.04 - jaskolcia - badanie echa serca płodu
05.04 - adunnnia90 - wizyta kontrolna przed crio
07.04 - tulipanka1988 - USG serduszkowe 2 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
07.04 - Roksii89 - betowanie
10.04 - tusiaczzek1988 - betowanie
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Myślę o tym kalendarzu, docenimy go jak go nie będzie...
Zastanawiam się co zrobić, żeby go może trochę zautomatyzować... Ale ze mnie taki informatyk jak z kozi dupy trąba. Zastanawiałam się nad założeniem nam konta na googlu i tam mogłybyśmy korzystać z chmury (jakiś excel uzupełniany indywidualnie przez każdą z nas i jedna mogłaby go tylko przeklejać na forum) albo z kalendarza, ale nie wiem czy da się go jakoś skompilować do formy tabelki łatwej do przeklejenia.

Czy któraś z as się na tym zna?
 
W ktorym cyklu po pierwszym tranferze podchodzilyscie do crio?
Teraz dzwonilam do mojej dr i powiedziala ze raczej nie w tym cyklu, chyba ze sie pokaże w 1-2 dniu cyklu i z jajnikami bedzie ok to zrobimy crio w ttm cyklu...
No i powiedziała mi ze mam powtorzyc ta bete jutro bo raz na 100 moze sie zdarzyc ze wzrosnie ale w to juz nie wierze akurat...
 
Hej dziewczyny mam pytanko czy embriolog informował was o rozwoju waszych zarodków juz 3 doby po punkcji a ja nic nie wiem :(
ja miałam punkcję w piątek- embriolog zadzwonił w sobotę, ale nic specjalnego nie powiedział, a w środę dzwoniłam sama, bo zastanawiałam się na jakim etapie będą mrożone bo już wiedziałam że transferu nie będzie bo duże ryzyko hiperki, w środę miałam wizytę i lekarz stwierdził że będą zamrożone w 6 dobie
 
W ktorym cyklu po pierwszym tranferze podchodzilyscie do crio?
Teraz dzwonilam do mojej dr i powiedziala ze raczej nie w tym cyklu, chyba ze sie pokaże w 1-2 dniu cyklu i z jajnikami bedzie ok to zrobimy crio w ttm cyklu...
No i powiedziała mi ze mam powtorzyc ta bete jutro bo raz na 100 moze sie zdarzyc ze wzrosnie ale w to juz nie wierze akurat...
Ja podchodze odrazu w tym cyklu po nie udanym transferze. W srode mam wizyte kontrolna a mysle ze kolo 10-11 kwietnia crio transfer 2 mrozaczkow.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zastanawiam się czy poprosić lekarza o relanium po transferze,nie wiem czy w gamecie kielce praktykują relanium po transferze...Może odebrać to w niewłaściwy sposób?
Nie sądzę żeby miał coś przeciwko. Relanium wycisza, nie pozwala nakrecac się negatywnymi myślami. Sama procedura ivf jest dla nas bardzo trudna a czas po transferze szczególnie.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanko czy embriolog informował was o rozwoju waszych zarodków juz 3 doby po punkcji a ja nic nie wiem :(
Na drugi dzien po punckji dzwonilam sie dowiedziec czy ske zaplodnily. w 3 dobie tez zadzwonilam o info ale powiedzieli ze nke zaglądają do nich codziennie bo kazde otwarcie inkubatora nie sluzy im za dobrze, wiec otworzą w 5 dobie-tak jak mialam zalecone ze podajemy 5 dniową blastke.
 
Do góry