reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki 14 kwietnia w 5 rocxnice slubu mam 1 wizyte usg. Siedzę jak na szpilkach. Nie wiem czy wytrzymam do 14 kwietnia. Bardzo bym chciała żeby wszystko było ok
Tez mam rocznice slubu 14 kwietnia i tez 5 [emoji4]
Bedzie wszystko dobrze. Teraz to juz musi byc tylko pieknie [emoji4]


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny pomocy!!!! 5-ty tydzien ciazy a ja dzis przy podcieraniu zauwazylam smuge jasnej krwi.:( wczesniej mialam plamienia co ktorys dzien takie brazowe ,brudne ale nie krew!!!!co ja mam zrobic?mieszkam w Uk i tu do 12 tyg nie ratuja ciazy i nic nie daja na podtrzymanie.czy ktoras z Was tak miala????:-( :(biore duphaston i luteine
Ja parę razy miałam plamienie i lekarka wtedy każe mi brać po 1 tabletce luteiny więcej, czyli jak brałam 3×2 to teraz 3×3 zależy ile bierzesz ? do tego nospe i relanium.Spokojnie
 
U mnie juz po wszystkim w nocy dostałam silnych skurczów wszytko wyleciało i luteina i chyba moje fasolki czuję to że jest po wszystkim
To dopiero 3cia doba? Spokojnie. Lez i wierz ze bedzie dobrze. Moze obie a.mize jedna zostala z Tobą. 3mam za ciebie kciuki. I choc nie jestem zbyt wylewna do takich deklaracji - tule Cię mocno.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksii89 - wydaje mi się że wszystko z Twoimi zarodkami jest ok, na pewno siedzą sobie spokojnie w brzuszku, nie zamartwiaj się bo to na pewno w niczym nie pomoże - grunt to pozytywne myślenie i betka pewnie też będzie pozytywna he he spokojnie Kochana :tak::tak::tak:
Dziękuje kochana mam nadzieję, że tak jest. Przecież u mnie jest tak super nie mogły mnie tak szybko opuścić
Aaa Roksii89 i koniecznie bierz no spę i jak masz to relanium człowiek jest dużo bardziej spokojniejszy naprawdę - głowa do góry ;-) ;);-) ;);-) ;)
Właśnie nie mam relanium :-( zrobiłam sobie kawę inke może to pomoże :p
 
Dziękuje kochana mam nadzieję, że tak jest. Przecież u mnie jest tak super nie mogły mnie tak szybko opuścić

Właśnie nie mam relanium :-( zrobiłam sobie kawę inke może to pomoże :p
Wlasnie Roksii spokoj spokoj jeszcze raz spokoj. Odpoczywaj i nie rozmyslaj choc z własnego przykladu wiem ze to nie takie proste. Zobaczysz beta bedzie napewno pozytywna Twoje kropki sa z Tobą[emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry