reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny,



Czy po transferze siedziałyście w domu czy wróciłyście do pracy? Ja przygotowuje się do 2 podejścia. Na razie mam zresetowanie jajników. Wczoraj przyjęłam 1 zastrzyk diphereline SR 3.75 czeka mnie jeszcze jeden i stymulacja. Wcześniej nie udało się wszczepić żadnego jajeczka ponieważ badanie PGS nie wyszło dobrze i lekarz nie chciał ryzykować. Jak to u was wyglądało?

Pozdrawiam


ADA
 
Dziękuję za i nfo. bolesne jest to nakłówanie? Które partie nakłówają?:)
To są bardzo cienkie igielki, można czuć takie lekkie klucie jak np szpilka. Ale w większości nic nie czułam.
Wszystko zależy na co masz zabieg. U mnie miałam igły na nogi,brzuch,głowę,między oczy,ręce.
U mnie przede wszystkim te zabiegi pomogły oczyścić głowę i dużo na spokojniej i z większym optymizmem podeszlam do 2 podejścia :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksii89 - wydaje mi się że wszystko z Twoimi zarodkami jest ok, na pewno siedzą sobie spokojnie w brzuszku, nie zamartwiaj się bo to na pewno w niczym nie pomoże - grunt to pozytywne myślenie i betka pewnie też będzie pozytywna he he spokojnie Kochana :tak::tak::tak:
 
reklama
Hejka adansonia.

Ja podczas samej stymulacji chodziłam do pracy, przez pierwsze dwa razy nawet do dnia transferu, dopiero teraz za trzecim razem poszłam na L4 na wizycie na której ustalony był dzień transferu czyli na zwolnieniu byłam już jakieś 5dni przed transferem, myślę że dużo zależy od nas samych jaką mamy pracę, ja aktualnie pracuje na produkcji po 12h więc wolałam całkiem odpuścić i sobie odpocząć.
 
Do góry