reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A Ty kochana jak sie masz i kiedy podchodzisz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze [emoji4] mialam chwile zalamania teraz w niedzielę i w poniedziałek caly czas myslalam...
Tak widocznie mialo byc. W srode za tydzien wizyta kontrolna a transfer 2 mrozaczkow mysle ze gdzies za niecale 2 tyg[emoji173]
A Ty jak tam? Objawy ciazowe jakie? [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pixie dzieki kochana :) cierpliwie czekam na wizytę ;) korzystamy z pięknej pogody, do 16 w pracy ale później dużo czasu na dworze z mezem, dba o nas bardzo.. Hehe czasami aż za bardzo :)
 
Witam :) Może troszkę napiszę o sobie mam 33 lat i od 5 lat staramy sie o nasze wymrzone dzieciątko.
od ponad 10 miesięcy leczę sie w klinice zrobiłam mnóstwo badań kariotypy ,przeciwciała , subpopulacje i wiele wiele innych po 6 miesiącach podeszłam do inseminacji z której nic nie wynikło :( Więc zdecydowałam z mężem o in vitro W poniedziałek miałam punkcje jajników i pobrano mi 24 cumulusy z czego wyszło 16 dojrzałych komórek jajowych 10 z nich zamrozili a pozostałe mam nadzieję że już sie pięknie dzielą :) Mam obawy że do transferu może nie dojść bo mój progesteron w dni punkcji wynosił 12.30 ng/ml
co wy o tym sądzicie bo napewno jest tutaj osoba o większym doświadczeniu niż ja

Witaj. Super ze do nas dolaczylas.

Nie mam doswiadczenia z progesteronem, mnie co prawda lekarz badal progesteron przed crio transferem ale nie spytalam ile dokladnie bylo taka byla przejeta ze wszystko ok.


Sent from my ALE-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dobrze [emoji4] mialam chwile zalamania teraz w niedzielę i w poniedziałek caly czas myslalam...
Tak widocznie mialo byc. W srode za tydzien wizyta kontrolna a transfer 2 mrozaczkow mysle ze gdzies za niecale 2 tyg[emoji173]
A Ty jak tam? Objawy ciazowe jakie? [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja spie bardzo dużo, mdłości tez odczuwam, ale juz dużo mniej, za to zgaga okrutnie zaczęła meczyc. Poza tym trochę stresów, bo zaczelam plamic, ale juz wszystko opanowane. Dzisiaj rano bylam u gin prowadzącego ciąże i gumiś ma 28,6mm [emoji4]

A Tobie na pewno tym razem sie uda [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry