reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ostatnio czytałam,ze ten szpinak to przeceniony jeżeli chodzi o zawartość zelaza, ja pije sok pomarańczowy z melasa [emoji6]pyszka a jakie zdrowe!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Melasa to cudowne źródło żelaza, ale niestety mam problemy z cukrem, więc nie mogę sobie pozwolić na tę zdrową przyjemność.

A co do szpinaku - masz rację: generalnie żelazo niehemowe (nieodzwierzęce) jest ciężko przyswajalne, dlatego trzebaby zjeść kilogramy szpinaku, żeby dostarczyć sobie znaczące ilości żelaza. Niestety.

Na szczęście farmakologia jest w stanie mi pomóc :-)

Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melasa to cudowne źródło żelaza, ale niestety mam problemy z cukrem, więc nie mogę sobie pozwolić na tę zdrową przyjemność.

A co do szpinaku - masz rację: generalnie żelazo niehemowe (nieodzwierzęce) jest ciężko przyswajalne, dlatego trzebaby zjeść kilogramy szpinaku, żeby dostarczyć sobie znaczące ilości żelaza. Niestety.

Na szczęście farmakologia jest w stanie mi pomóc :-)

Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Przy braku żelaza trzeba oprócz niego dostarczać dużo witaminy C, bo ona pomaga przyswajać żelazo z pokarmów. Więc kilo pomarańczy i szpinak na zagryzkę[emoji5]
 
reklama
Do góry