reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Katharina203 jak mogę spytać bo pamiętam że również jesteś z okolic Bydgoszczy u kogo prowadzisz ciążę.? Czy wciąż jeździsz do kliniki ? Gdzie zamierzasz rodzic ?
Tak jestem z bydgoszczy...ciaze prowadze w Osielsku w Eskulapie u dr Molskiej... a ty tez z bydgoszczy? Czy dobrze cos kojarze z lekarzem w toruniu?
 
83c4d1c16cf579ebc5e6df0b769ce6ac.jpg


To ja tez sie pochwale najnowszym dzisiejszym zdjeciem mojego dziedzica [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowne :).
 
Dziewczyny dziś powrót na beta to 588,9 i progesteron 210,45. Co o tym sądzicie? Dziś dwa tyg od punkcji, a w środę będą dwa tyg od transferu. A ze złych informacji to mam hiperstymulacje i powiększone jajniki. W poniedziałek znowu usg i zobaczymy co dalej. Trochę mnie to odbiło. Pęcherzyków jeszcze nie widać.
Dziewczyny, prosze zerknijcie na moje wyniki[emoji20]
 
dziewczyny kiedy robilyscie pierwsze usg?w ktorym tyg.ja mieszkam w Uk i tu dopiero robia w 12 tyg.moja lekarka z Polski z kliniki kazala zrobic w 7.musze prywatnie i zastanawiam sie czy w 7-dmym bedzie juz cos widac.czy bedzie chociaz wiadomo ze ciaza jest w prawidlowym miejscu bo jestem po laparoskopii i martwie sie troszke
 
dziewczyny kiedy robilyscie pierwsze usg?w ktorym tyg.ja mieszkam w Uk i tu dopiero robia w 12 tyg.moja lekarka z Polski z kliniki kazala zrobic w 7.musze prywatnie i zastanawiam sie czy w 7-dmym bedzie juz cos widac.czy bedzie chociaz wiadomo ze ciaza jest w prawidlowym miejscu bo jestem po laparoskopii i martwie sie troszke
No ci najmniej pecherzyk ciążowy a co więcej to zależy jak szybko będzie się rozwijać

[emoji127] 28.10.2017
 
dziewczyny kiedy robilyscie pierwsze usg?w ktorym tyg.ja mieszkam w Uk i tu dopiero robia w 12 tyg.moja lekarka z Polski z kliniki kazala zrobic w 7.musze prywatnie i zastanawiam sie czy w 7-dmym bedzie juz cos widac.czy bedzie chociaz wiadomo ze ciaza jest w prawidlowym miejscu bo jestem po laparoskopii i martwie sie troszke

Ja mialam pierwsze usg 19dpt i jak do rze licze to byl 6 tydzien, bylo widac prcherzyk ciazowy i w srodku pecherzyk żóltkowy, zarodek mial 1mm. W pierwszym dniu 8 tyg mialam usg serduszkowe i ladnie bylo widac. W 7tc na pewno da sie stwoerdzic czy ciaza jest prawidlowo usytuowana, co do serduszka nie wiem dokladnie kiedy sie pojawia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry