reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

d65d84c20076ab272085471c7cb32829.jpg


[emoji2][emoji1591]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dziś powrót na beta to 588,9 i progesteron 210,45. Co o tym sądzicie? Dziś dwa tyg od punkcji, a w środę będą dwa tyg od transferu. A ze złych informacji to mam hiperstymulacje i powiększone jajniki. W poniedziałek znowu usg i zobaczymy co dalej. Trochę mnie to odbiło. Pęcherzyków jeszcze nie widać.
A jak się czujesz? Odczuwasz tą hiperstymulację? Kiedy masz kolejne usg?
 
A jak się czujesz? Odczuwasz tą hiperstymulację? Kiedy masz kolejne usg?
Myślałam, że to normalne, że mnie coś tam boli, ale okazuje się, że to przez hiperke właśnie. Jeden jajniki ma 7,2 a drugi 6 cm, a krytyczna granica to 8 cm. Nawet gdy idę siku to coś tam mnie kłuje. W poniedziałek znowu wizyta. Mam nadzieję, ze to nie zaszkodzi moim Kropeczkom[emoji20]
 
Piękne zdjęcia. Ja sie cieszylam ze bliżej transferu a tu sie okazuje ze jestem w martwym punkcie. Powodzenia dziewczyny.

Ja nie udzielam sie w Twoim wątku, bo zupelnie sie na tym nie znam, ale koniec koncow to chyba i tak powinna byc Twoja decyzja (?) Moze faktycznie warto pogadac z kims wyzej w hierarchii kliniki. Naprawde ciezka sprawa. Trzymam kciuki za jej pomyslne rozwiazanie [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj znać po wizycie. Mam też nadzieję, że czujesz się lepiej tak ogólnie. Myślisz już o kolejnej próbie czy na razie chwila odpoczynku?
Mała nie chce pokazać serduszka i lekarze nie mogli stwierdzić czy z przegrodą wszystko ok. Za tydzień echo serca płodu, mam nadzieję, że będzie ok. Od półtora tygodnia czuję już kopniaki swojej córeczki:)

No niestety jeszcze są jakieś skrzepy/ krwiaczki, wiec muszę czekać, dr przepisał mi tez antybiotyk w razie w...
A juz bym chciała przygarnąć kropka [emoji846] ale muszę czekać do drugiej @ a jeszcze pierwsza nie przyszła [emoji58] wiec znowu cierpliwość mode on, chociaż teraz szybko zleci, swieta potem mamy rocznice z mężem i lecimy do Włoch- nabierzemy nowych sił [emoji7]

A malutka widocznie wstydliwa jest [emoji6] wierze,ze wszystko bedzie dobrze [emoji8]
KOPNIAKI- [emoji7] marzenie


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio- aniołek 6tc
 
reklama
dziewczyny kiedy robilyscie pierwsze usg?w ktorym tyg.ja mieszkam w Uk i tu dopiero robia w 12 tyg.moja lekarka z Polski z kliniki kazala zrobic w 7.musze prywatnie i zastanawiam sie czy w 7-dmym bedzie juz cos widac.czy bedzie chociaz wiadomo ze ciaza jest w prawidlowym miejscu bo jestem po laparoskopii i martwie sie troszke
ja robiłam w 6 tygodniu, 1 serduszko było już widać :) drugiego jeszcze nie, tylko sam pęcherzyk :)
 
Do góry