reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hi:( właśnie wróciłam od siostry, rano zrobiłam dwa testy. Jeden jakiś taki wypasiony nowoczesny i nic nawet leciutenkiej kreseczki nie ma:(
Dzwoniłam do mojej kliniki, tylko mnie zjechali ze to za wcześnie:no:
Teraz zmienili mi termin z 30.03 na 29.03 o 16 godzinie
 
Ja już po :-) Moje dwie fasolki są wkoncu ze mną tyle na siebie czekaliśmy, Teraz tylko zostają spokojne 9 miesięcy

Ale powiem tak padlam na Zawał na 14 miałam mieć transfer byłam już w klinice o 13;10 idę do recepcji baba mi mówi, że nie jestem wpisana na tranfer nogi mi się ugieły.
Siedziałam godzinę pod gabinetem doktor z oczami takimi jak kot że szreka i powtarzalam sobie to nie może być prawda tranfer będzie, po godzinie czekania doktor kazała mi iść na salę ta wiadomość była jak wygrana q lotto hehe.

Sam transfer trwał 5 min nic mnie nie bolało i było i tak fajnie kurde podobało mi się heheh myślałam, że to będzie masakra
 
Ja już po :-) Moje dwie fasolki są wkoncu ze mną tyle na siebie czekaliśmy, Teraz tylko zostają spokojne 9 miesięcy

Ale powiem tak padlam na Zawał na 14 miałam mieć transfer byłam już w klinice o 13;10 idę do recepcji baba mi mówi, że nie jestem wpisana na tranfer nogi mi się ugieły.
Siedziałam godzinę pod gabinetem doktor z oczami takimi jak kot że szreka i powtarzalam sobie to nie może być prawda tranfer będzie, po godzinie czekania doktor kazała mi iść na salę ta wiadomość była jak wygrana q lotto hehe.

Sam transfer trwał 5 min nic mnie nie bolało i było i tak fajnie kurde podobało mi się heheh myślałam, że to będzie masakra
To teraz duzoo odpoczynku przez 9 miesięcy życzę[emoji4] sciskaj kropki [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po :-) Moje dwie fasolki są wkoncu ze mną tyle na siebie czekaliśmy, Teraz tylko zostają spokojne 9 miesięcy

Ale powiem tak padlam na Zawał na 14 miałam mieć transfer byłam już w klinice o 13;10 idę do recepcji baba mi mówi, że nie jestem wpisana na tranfer nogi mi się ugieły.
Siedziałam godzinę pod gabinetem doktor z oczami takimi jak kot że szreka i powtarzalam sobie to nie może być prawda tranfer będzie, po godzinie czekania doktor kazała mi iść na salę ta wiadomość była jak wygrana q lotto hehe.

Sam transfer trwał 5 min nic mnie nie bolało i było i tak fajnie kurde podobało mi się heheh myślałam, że to będzie masakra
To teraz tylko 9 pięknych miesięcy:)
 
Bardzo dziękuje za info.Faktycznie poczytałam o tym Piasku- tylko mogłabyś dopytać gdzie konkretnie przyjmuje prywatnie bo są rozbieżne informacje
W Omedze w Galerii Echo i ponoć ma jeszcze gabinet na Wojska Polskiego.

Hi:( właśnie wróciłam od siostry, rano zrobiłam dwa testy. Jeden jakiś taki wypasiony nowoczesny i nic nawet leciutenkiej kreseczki nie ma:(
Dzwoniłam do mojej kliniki, tylko mnie zjechali ze to za wcześnie:no:
Teraz zmienili mi termin z 30.03 na 29.03 o 16 godzinie
Mi kazali zrobić bete 11 dni po transferze i mam nadzieje, że to tego dnia wytrzymam z testem. Może rzeczywiście za wcześnie?
Ja już po :-) Moje dwie fasolki są wkoncu ze mną tyle na siebie czekaliśmy, Teraz tylko zostają spokojne 9 miesięcy

Ale powiem tak padlam na Zawał na 14 miałam mieć transfer byłam już w klinice o 13;10 idę do recepcji baba mi mówi, że nie jestem wpisana na tranfer nogi mi się ugieły.
Siedziałam godzinę pod gabinetem doktor z oczami takimi jak kot że szreka i powtarzalam sobie to nie może być prawda tranfer będzie, po godzinie czekania doktor kazała mi iść na salę ta wiadomość była jak wygrana q lotto hehe.


Sam transfer trwał 5 min nic mnie nie bolało i było i tak fajnie kurde podobało mi się heheh myślałam, że to będzie masakra
No to obie dziś miałyśmy emocjonalny dzień :)


Dziękuje Wszystkim za kciuki, na pewno się przydadzą.
 
Ja już po :-) Moje dwie fasolki są wkoncu ze mną tyle na siebie czekaliśmy, Teraz tylko zostają spokojne 9 miesięcy

Ale powiem tak padlam na Zawał na 14 miałam mieć transfer byłam już w klinice o 13;10 idę do recepcji baba mi mówi, że nie jestem wpisana na tranfer nogi mi się ugieły.
Siedziałam godzinę pod gabinetem doktor z oczami takimi jak kot że szreka i powtarzalam sobie to nie może być prawda tranfer będzie, po godzinie czekania doktor kazała mi iść na salę ta wiadomość była jak wygrana q lotto hehe.

Sam transfer trwał 5 min nic mnie nie bolało i było i tak fajnie kurde podobało mi się heheh myślałam, że to będzie masakra
Oj to ciekawie, błąd ludzki. Dobrze, że odkręcili. To teraz tylko trzymać kciuki . Do mnie gin powiedział, że transfer to pikuś, w warunkach polowych można robić ;).
 
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że w kwietniu podchodzę do ivf, także przygarnijcie mnie do siebie.

@evulek111 koniecznie dawaj znać, jak to się dalej potoczyło. Byłam raz u tej samej doktorki i wydawała się bardzo ok. Zmieniłam lekarza i miałam nadzieję, że na bardziej ludzkiego, który nie wyciąga kasy, bo tak mu się podoba. Czuję, że pgd też może nas nie ominąć, ze względu na mutację mojego męża, ale jeszcze czekam na moje wyniki. Szczerze mówiąc, wolałabym to ominąć.
 
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że w kwietniu podchodzę do ivf, także przygarnijcie mnie do siebie.

@evulek111 koniecznie dawaj znać, jak to się dalej potoczyło. Byłam raz u tej samej doktorki i wydawała się bardzo ok. Zmieniłam lekarza i miałam nadzieję, że na bardziej ludzkiego, który nie wyciąga kasy, bo tak mu się podoba. Czuję, że pgd też może nas nie ominąć, ze względu na mutację mojego męża, ale jeszcze czekam na moje wyniki. Szczerze mówiąc, wolałabym to ominąć.
Ja też kwiecień, ale cały czas mam nadzieję, że uda się jeszcze naturalnie, że tak los splata nam figla :D, tzn. Brzdąca.
 
reklama
Roksi [emoji1303]
Cieszę sie ze juz masz swoje dwa kropki przy sobie. Teraz delektuj sie chwila. Odpoczywaj, czytaj książki [emoji16] super czas nic nie robienia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry