reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

evulek111 właśnie dziwiłam się, że musisz tyle czekać...nie znam się ta tym w ogóle, ale ja przeca jestem w podobnym wieku (36) też niska rezerwa i jak zarodki się rozwiną to w przyszłym tyg mam transfer.

Dziewczyny mam pytanie:
Czy Prolutex wstrzykiwałyście/wstrzykujecie sobie tylko w brzuch? Bo na ulotce jest info, że domięśniowo i podskórnie. Trochę bolesne te zastrzyki i na brzuchu zaraz nie będzie gdzie robić...myślałam żeby robić w poślady?
Ja robię te zastrzyki rano. Moj lekarz powiedział, że mogę robić w posladek, ale nie odważyłam się. Zauważyłam, ze jeśli wbiję igłę na całą długość, czyli zrobię zastrzyk głębiej to potem tak nie boli. Mnie w trakcie zastrzyku nic nie boli tylko później trochę. I robię każdego dnia w innym miejscu, raz niżej, ale raz wyżej, po prawej, po lewej.
 
reklama
evulek111 właśnie dziwiłam się, że musisz tyle czekać...nie znam się ta tym w ogóle, ale ja przeca jestem w podobnym wieku (36) też niska rezerwa i jak zarodki się rozwiną to w przyszłym tyg mam transfer.

Dziewczyny mam pytanie:
Czy Prolutex wstrzykiwałyście/wstrzykujecie sobie tylko w brzuch? Bo na ulotce jest info, że domięśniowo i podskórnie. Trochę bolesne te zastrzyki i na brzuchu zaraz nie będzie gdzie robić...myślałam żeby robić w poślady?
Ja biorę też w brzuch.
 
evulek111 właśnie dziwiłam się, że musisz tyle czekać...nie znam się ta tym w ogóle, ale ja przeca jestem w podobnym wieku (36) też niska rezerwa i jak zarodki się rozwiną to w przyszłym tyg mam transfer.

Dziewczyny mam pytanie:
Czy Prolutex wstrzykiwałyście/wstrzykujecie sobie tylko w brzuch? Bo na ulotce jest info, że domięśniowo i podskórnie. Trochę bolesne te zastrzyki i na brzuchu zaraz nie będzie gdzie robić...myślałam żeby robić w poślady?
To chodzilo tylko o wyciągnięcie pieniedzy jeszcze Szczyptanska zapewniała ze te badania są bezpieczne dla zarodkow i ze nie mamy o co się martwić i ze ten program musi byc a prawda jest taka ze my śmiało moglismy mieć transfe bez tych badań tylko jak czlowiek pierwszy raz idzie to nie wie praktycznie nic na czym to wszystko polega jedyne co mielismy do wyboru to tylko program z lekami czy bez wybralismy bez lekow bo by nas naciagneli na ok 1000zl wiecej za leki.
 
Ok dzięki za info, to muszę zostać przy brzuchu. Mi zastrzyki robi mama (emerytowana pielęgniarka). Ja akurat robię wieczorem po pracy, rano czas za bardzo mnie goni :)
 
evulek111 właśnie dziwiłam się, że musisz tyle czekać...nie znam się ta tym w ogóle, ale ja przeca jestem w podobnym wieku (36) też niska rezerwa i jak zarodki się rozwiną to w przyszłym tyg mam transfer.

Dziewczyny mam pytanie:
Czy Prolutex wstrzykiwałyście/wstrzykujecie sobie tylko w brzuch? Bo na ulotce jest info, że domięśniowo i podskórnie. Trochę bolesne te zastrzyki i na brzuchu zaraz nie będzie gdzie robić...myślałam żeby robić w poślady?
Agamisi można wiedzieć gdzie ty się leczysz
 
reklama
Do góry