reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jedynym powodem jest 35 lat......
Moim skromnym zdaniem to jakaś straszna pomyłka trzymać 2 komórki do 5 doby by zrobić im biopsjie z powodu 35 lat......
My robiliśmy badania genetyczne i bylo ok u mnie jest bardzo niska rezerwa a u meza bardzo słabe nasienie. Tez mnie to teraz zastanawia bo jak zaczęłam czytać to forum że dużo z was ma transfer 3 dniowych zarodkow to czemu u nas mamy czekac na PGD.
 
reklama
My robiliśmy badania genetyczne i bylo ok u mnie jest bardzo niska rezerwa a u meza bardzo słabe nasienie. Tez mnie to teraz zastanawia bo jak zaczęłam czytać to forum że dużo z was ma transfer 3 dniowych zarodkow to czemu u nas mamy czekac na PGD.
U życiu bym nie robiła pgd przy niskiej rezerwie i słabym nasileniu .W życiu .
Brała bym zarodki w 2 dobie . Tak jak zrobiłam wtedy gdy miałam 1 komórkę 1 zarodek w 2 dobie był już w brzuchu.
Gdzie się leczysz?
 
U życiu bym nie robiła pgd przy niskiej rezerwie i słabym nasileniu .W życiu .
Brała bym zarodki w 2 dobie . Tak jak zrobiłam wtedy gdy miałam 1 komórkę 1 zarodek w 2 dobie był już w brzuchu.
Gdzie się leczysz?
My nawet nie mielismy wyboru czy chcemy ten program czy nie twardo bylo powiedziane ze zbadac i tyle. To moje pierwsze ivf wiec człowiek wierzył w to co robi lekarz.
 
evulek111 właśnie dziwiłam się, że musisz tyle czekać...nie znam się ta tym w ogóle, ale ja przeca jestem w podobnym wieku (36) też niska rezerwa i jak zarodki się rozwiną to w przyszłym tyg mam transfer.

Dziewczyny mam pytanie:
Czy Prolutex wstrzykiwałyście/wstrzykujecie sobie tylko w brzuch? Bo na ulotce jest info, że domięśniowo i podskórnie. Trochę bolesne te zastrzyki i na brzuchu zaraz nie będzie gdzie robić...myślałam żeby robić w poślady?
 
evulek111 właśnie dziwiłam się, że musisz tyle czekać...nie znam się ta tym w ogóle, ale ja przeca jestem w podobnym wieku (36) też niska rezerwa i jak zarodki się rozwiną to w przyszłym tyg mam transfer.

Dziewczyny mam pytanie:
Czy Prolutex wstrzykiwałyście/wstrzykujecie sobie tylko w brzuch? Bo na ulotce jest info, że domięśniowo i podskórnie. Trochę bolesne te zastrzyki i na brzuchu zaraz nie będzie gdzie robić...myślałam żeby robić w poślady?
Ja w brzuch i tylko brzuch i dostałam zalecenia że najlepiej pod pepkiem i wieczorem
 
evulek111 właśnie dziwiłam się, że musisz tyle czekać...nie znam się ta tym w ogóle, ale ja przeca jestem w podobnym wieku (36) też niska rezerwa i jak zarodki się rozwiną to w przyszłym tyg mam transfer.

Dziewczyny mam pytanie:
Czy Prolutex wstrzykiwałyście/wstrzykujecie sobie tylko w brzuch? Bo na ulotce jest info, że domięśniowo i podskórnie. Trochę bolesne te zastrzyki i na brzuchu zaraz nie będzie gdzie robić...myślałam żeby robić w poślady?
Mi kazali tylko w brzuch...
 
reklama
Cześć dziewczynki, jak miło się czyta wypowiedzi wczesnych mamusiek, ale fakt ciągłe myślenie i stres nas nie opuszcza i towarzyszy na każdym etapie... Ja 14 DC owulacji nie odczuwam, w środę wizyta przed crio, nie mogę się doczekać. Jak czytam o częstych bólach pleców to nie żałuję zabiegów, jakoś wykorzystałam ten czas, wczoraj 7 okien wymylam,zakwasy mam wszedzie;) Ten tydzień też zapowiada się pracowicie, także może zleci szybko

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry