reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No to Ci się przyciąga:baffled:
Ale co się odwlecze to nie uciecze :*
Miałam już punkcjie i transfer:) czekam :D
Dopiero co pisałaś, że zaczynasz walczyć ponownie i już po transferze, naprawdę nie wiem kiedy to zlecialo. Mam nadzieję, że teraz się uda, jak dołączyłam tu rok temu to pamiętam tylko Ciebie rybkę i jaskółke trzymam kciuki za Ciebie kochana
 
reklama
Dziewczyny a jeszcze mam jedno pytanie jak zachowujecie się po transferze chodzi mi o chemię? Tzn używacie jakiś specjalnych żeli do mycia pod prysznic, używacie normalnie antyperspirantów pod pachy, używacie perfum czy raczej wszystko jakieś neutralne typu biały jeleń?
 
Ja dołączyłam do forum w sierpniu zeszłego roku. Kibicowałam Ewunce, Gosi, reszcie sie udało albo dziewczyny zniknęły z forum.

Ewciu! Kciuki za Ciebie
Roksi Ty od tej samej lekarz, bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie kochanie! Wiesz ze musi sie udać!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mi to chyba nie jest pisane... odebrałam dzisiaj bete i spada... w poniedziałek 16dpt było 249 a dzisiaj 19dpt i 229... miała tak któraś z Was? ... jutro jadę na kontrolę .... :(
 
reklama
Przez jakiś czas na pewno ale jak dzieci będą starsze to nie trzeba nad nimi sleczec z zabawkami bo będą się razem bawić, pewnie będą się też bić. A jak będą starsze to podwójne kieszonkowe, jak sie upija na imprezie to będą trzymać sztame i będą się kryć na wzajem. Ehhh będzie pięknie [emoji4]

[emoji127] 28.10.2017
racja!!!:-D:-D:-D
 
Do góry