reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewunka no jeszcze kawal drogi przede mna ale wreszcie po 5 miesiacach leczenia jest ok najpierw wyleczylam proverą przerosniete endometrium pozniej okazalo sie ze mam ropny stan zapalny i mialam dwa antybiotyki, teraz przygotowuje sie do tranferu jestem na estrofenie i na odmianę endo musi urosnąc:biggrin2:
a Ty na jakim etapie jesteś mialaś punkcje????
 
reklama
Ja mam jutro wizytę niby 12 dc ale tak naprawdę to nie wiem który to jest bo moja @ żyła w tym miesiącu swoim życiem. I też jestem ciekawa jak to jutro będzie i jak to wszytko wygląda jedyne co biorę leków to 3 dziennie aerozol na rękę.
Bedzie dobrze jeszcze troche i przytulisz kropka [emoji173] [emoji110] [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny :-),
juz tu wczesniej zagladnelam ale mialam ostatnio stresa zwiazanego z ivf.
Zaplodniono 3 komorki, dzielily sie 2 ,ktore zostaly blastlami w 5 dobie 1BC i 3BB. Sa moze wsrod Was dziewczyny ktore zaciazyly przy takich bablach?
Przyjmuje relanium od wczoraj ale jakos dzisiaj cos czuje takie skurcze,ciagniecie,cmienie moze to jeszcze skutek zabiegu.
Wszystkim dziewczynom zycze powodzenia i czytajac wasze historie podziwiam za wytrwalosc i wiare. Pelen szacun dla was :-)
 
A ty we wtorek transfer???

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie. Juz sobie urlop zaklepalam. Mam troche nadgodzin do odebrania, lekarz obiecal cos z l4 dorzucic i reszte z normalnego urlopu chcialabym dobrac do pierwszej bety, tak zeby maxymalnue najwieksze szanse dzieciom dac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokladnie. Juz sobie urlop zaklepalam. Mam troche nadgodzin do odebrania, lekarz obiecal cos z l4 dorzucic i reszte z normalnego urlopu chcialabym dobrac do pierwszej bety, tak zeby maxymalnue najwieksze szanse dzieciom dac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To będzie twój pierwszy transfer??? Ja też będę chciała L4po transferze

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry