reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na mnie już działa drineczek :-)
I tak sobie właśnie czytam jeśli jutro niby jest 12 dzień cyklu i pęcherzyk pęka 14/15 dzień cyklu czyli u mnie to niby będzie w niedzielę lub poenidxialek,czyli transfer będzie jednak w środę w czwartek kurde tak się boję tej wizyt jutro, że już swiruje.
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-),
juz tu wczesniej zagladnelam ale mialam ostatnio stresa zwiazanego z ivf.
Zaplodniono 3 komorki, dzielily sie 2 ,ktore zostaly blastlami w 5 dobie 1BC i 3BB. Sa moze wsrod Was dziewczyny ktore zaciazyly przy takich bablach?
Przyjmuje relanium od wczoraj ale jakos dzisiaj cos czuje takie skurcze,ciagniecie,cmienie moze to jeszcze skutek zabiegu.
Wszystkim dziewczynom zycze powodzenia i czytajac wasze historie podziwiam za wytrwalosc i wiare. Pelen szacun dla was :-)
witaj:) ja mialam 8bl I 3 -dniowe wiec nie jestem w stanie ocenic Twoje zarodeczki ale zebys sie nie stresowala to lekarze twierdza,ze nawet slabe zarodeczki moga ruszyc z kopyta juz bedac w srodku mamusi i okazuje sie dosc czesto ,ze ze slabeuszkow sa piekne,zdrowe ciaze! tak wiec glowa do gory moja droga i duzo pozytywnego myslenia i wiary w swoje kropeczki:tak:;)
 
dziewczyny...wrocilam...pecherzyk jest z cialkiem i echo serduszka...wszystko wyglada ok...jestem wniebowzieta!!!!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Super, gratulacje :)

Hej dziewczyny!!! Dziś dostałam @ i jutro zaczynam stymulację. Jestem pełna mega pozytywnych emocji ale
Trochę się obawiam, że nie poradzę sobie z Penem...


Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj w klubie kochama ja też sie tego obawiam, we wtorek ruszam z penem a potem dochodzą jeszcze normalne zastrzyki i tu też łatwo nie będzie. Tym bardziej, że boję sie igieł :). Ale damy rade :) trzymam kciuki ✊✊✊✊
 
ja mam podobnie dziewczyny. ciesze sie bardzo.marzylam o tym ,ale boje sie troszke.:)dwojeczka to naprawde bedzie,,meksyk":-D:-D
Przez jakiś czas na pewno ale jak dzieci będą starsze to nie trzeba nad nimi sleczec z zabawkami bo będą się razem bawić, pewnie będą się też bić. A jak będą starsze to podwójne kieszonkowe, jak sie upija na imprezie to będą trzymać sztame i będą się kryć na wzajem. Ehhh będzie pięknie [emoji4]

[emoji127] 28.10.2017
 
witaj:) ja mialam 8bl I 3 -dniowe wiec nie jestem w stanie ocenic Twoje zarodeczki ale zebys sie nie stresowala to lekarze twierdza,ze nawet slabe zarodeczki moga ruszyc z kopyta juz bedac w srodku mamusi i okazuje sie dosc czesto ,ze ze slabeuszkow sa piekne,zdrowe ciaze! tak wiec glowa do gory moja droga i duzo pozytywnego myslenia i wiary w swoje kropeczki:tak:;)

Caly net przewertowalam i faktycznie nie ma reguły. Sa dziewczyny gdzie przy blastce 5AA 4AA beta nawet nie drgnela a 2ABczy 3BB dawaly zdrowa ciaze.
Najgorsze to czekanie z godziny na godzine z dnia na dzien :p byle do wtorku/srody
 
Dokladnie. Juz sobie urlop zaklepalam. Mam troche nadgodzin do odebrania, lekarz obiecal cos z l4 dorzucic i reszte z normalnego urlopu chcialabym dobrac do pierwszej bety, tak zeby maxymalnue najwieksze szanse dzieciom dac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też by mi się urlop przydał od punkcji do transferu i po nim przynajmniej ze 3 dni ale nie sądzę, żeby to przeszło u mnie w pracy...Nie wiem co robić...
 
Na mnie już działa drineczek :-)
I tak sobie właśnie czytam jeśli jutro niby jest 12 dzień cyklu i pęcherzyk pęka 14/15 dzień cyklu czyli u mnie to niby będzie w niedzielę lub poenidxialek,czyli transfer będzie jednak w środę w czwartek kurde tak się boję tej wizyt jutro, że już swiruje.
Spokojnie Roksii. Będzie tak jak ma być a im spokojniejsza bedziesz tym łatwiej to wszystko pójdzie :*
 
Ewunka no jeszcze kawal drogi przede mna ale wreszcie po 5 miesiacach leczenia jest ok najpierw wyleczylam proverą przerosniete endometrium pozniej okazalo sie ze mam ropny stan zapalny i mialam dwa antybiotyki, teraz przygotowuje sie do tranferu jestem na estrofenie i na odmianę endo musi urosnąc:biggrin2:
a Ty na jakim etapie jesteś mialaś punkcje????
No to Ci się przyciąga:baffled:
Ale co się odwlecze to nie uciecze :*
Miałam już punkcjie i transfer:) czekam :D
 
reklama
Dziewczyny doradźcie mi, może macie wiedzę lub doświadczenie - czy na początku stymulacji można farbować włosy? Może głupie pytanie ale naprawdę nie wiem ;)
 
Do góry