reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Transfer 28.03 o 17. Dosc późno, ale spoko, wole późno niz zeby przekladac.

Jestem taka szczęśliwa. Banan mi z twarzy ni schodzi, paskudna wiosna mi nie straszna.

Dzisiaj moge wszystko!

To normalne zeby tak cieszyc sie na sama mysl o transferze?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe normalne bo to kolejny krok na przód, bliżej upragnionego celu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mnie bardzo boli krzyz i troche sie martwie.boje sie o moje zarodeczki.juz myslalam,ze jak beta bedzie ok to wyluzuje a to dopiero sie zaczyna....
Bol krzyza to czesto pierwszy objaw ciazy. Mnie tez boli, ja swoj zaczelam powoli czuc ok 4dpt i kazdego dnia jest silniejszy, ostatnio mnie az budzi i nie moge usnac, a to dopiero 8dtp.

dziewczyny jak sie czulyscie po tranferze? bo ja dzis 3dpt i sie znow martwie ze nic kompletnie mi nie jest ;D nic nie kuje nic nie boli.... ech wiem, to chyba dobrze, alejuz zaczynam schizowac ze moze przynajmniej jkies plamienie implantacyjne powinno byc...
Och... masakra :D
Plamienie implantacyjne to ponoc w 25% przypadkow. Plamienie, to taki dziwny zwierz, ta ktora nie ma - chcialaby miec, a ta ktora ma - martwi sie, ze to sie miesiaczka zaczyna ;) . Ja oczywiscie mialam tak samo :)
 
Wiem wiem, nie mowie o objawach ciazowy h bo wiadomo ze to za wczesnie, ale po samym transferze cos..
Taaak wiem, schizuje, przepraszam :D misze sie ogarnac i uzbroic w cierpliwość ;)

Z objawów przez pierwsze 3 dni ból podbrzusza , przeszło i wrócił ból ale brzucha w 9 dpt.
Już wtedy czułam że się udało bo mnie nawet przed@ brzuch nie bolał ewentualnie 30min.przed przyjściem @.
10 dpt zrobiłam test wyszły 2 kreski w 11 dpt beta 653 :biggrin2:
 
reklama
Ja już po wizycie, w sobotę najprawdopodobniej będzie punkcja. Tak martwiłam się, że nie będzie pęcherzyków, teraz kolejne zmartwienie czy komórki będą ok, czy się zapłodnią, czy zarodek się przyjmie itd...
Dziś jeszcze jedna dawka Menopuru (250jednostek) i Cetrotide, jutro wizyta i badania krwi.
Wy też po tym leku Menopur miałyście takie siniaki? Od razu mi wyskoczył po zastrzyku taki mega ciemny.

A powiedzcie mi czy jakość nasienia przy mrożeniu się zmienia? Bo zamroziliśmy męża żołnierzyki jakby punkcja była w dni pracujące, a jak będzie w sobotę to może lepiej żeby świeże było - macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Odnośnie wagi i stymulacji to u mnie bez zmian w kilogramach, mam tylko wrażenie, że brzuch mam okrąglejszy, jakbym się najadła albo miała pełny pęcherz. Tylko ja nie mam skłonności do tycia może dlatego.

I tak dla przyszłych MAM które stymulują się bez refundacji to do tej pory na leki wydałam ok 3500 (Elonva 2200, Cetrotide 4 *130, Menopur ok 800zł)
 
Do góry